winter-wallpaper-17
19.4.2017
Kategorie: Společnost

Je duben a je zima

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JAROMÍR HLUBEK

Boha jeho, soudruzi. Teď očekávám fundované vyjádření odborníků, jak se mění proudění v Atlantiku a vlivem globálního oteplování se v Evropě ochlazuje. Pravda je, že v tropech je horko, ale nemohu posoudit, zda je tam stejné horko jako před 100 léty. Možná bylo větší, možná bylo menší.

 .
Děti Země, buďte vděční za naši planetu, vyskytuje se v příjemné vzdálenosti od Slunce. Slunce je poměrně klidné a jeho protuberanční výkyvy Zemi až tak neohrožují. Přesto někteří neodolají a chtějí něco vytřískat z daňových poplatníků. My vám budeme kázat, jak vše děláte špatně a vy nám za to budete platit. Tito zm… ové mi nejvíc vadí, protože to je sebranka diletantů a vůbec není možno postihnout, jakým způsobem se ubírá globální klima a co hlásají ti diletanti. Nechtějí si vydělávat vlastní prací, našli volnou niku a do té se usadili, Je to v podstatě přirozené, protože tak se chová i příroda. Doby ledové trvaly desetitisíce let, doby tropů i v Antarktidě trvaly milióny let. Všechno to je jen ideologie a, žel, mnozí vystudovaní „vědci“ humanitárních věd nás chtějí jen připravit o naše poctivě vydělané peníze.

.

Člověk v tom nemá vůbec své „špinavé“ prsty. Člověk je tak maličký, z vesmírného hlediska je přímo rouhání a obrovské pseudosebevědomí, že si myslí, že on ovlivňuje klima celé planety. 99,9%hmotnosti naší soustavy tvoří Slunce a 100% energie vydává. Vezměte si, že ke Slunci máme nějakých 8 světelných minut. K nejbližší hvězdě 4 světelné roky, Galaxie má průměr 160000 světelných let a další nejbližší Andromeda je vzdálená 2 000 000 světelných let. A těch galaxií jsou miliardy.

.

Jak je asi člověk velký v tomto porovnání?. Člověk neovlivňuje vůbec nic, jen někteří si chtějí na tom vydělat a socialistické vlády jim k tomu dávají velkou příležitost. Nikdo nemůže říct, zda mám pravdu já nebo mainstream. Důkaz neexistuje, existuje jen ideologie a ta je komunisticky pravdivá v můj neprospěch. Soudruzi socialisté nebo komunisté, zkuste zhasnout Slunce, aby se ochladilo a pokud se vám to povede tak smeknu. Vlastně nesmeknu, protože budeme všichni mrtví.

ZDROJ: Jaromír Hlubek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.