timeyear
9.12.2015
Kategorie: Politika

Je Angela Merkelová opravdu osobností roku? Proč?

Sdílejte článek:

RED 09|12|2015

Magazín Time uděluje ocenění Osobnost roku pravidelně již od roku 1927. Získává jej člověk, který podle mínění redakce za uplynulý rok nejvíce ovlivnil světové dění, a to nejen nutně v dobrém smyslu. Ocenění se tak třeba v roce 1938 dočkal Adolf Hitler a rok po něm pro změnu Josif Stalin.

V případě „mama Merkel“ má však mainstreamová propaganda jasno, unifikované zprávy v hlavních médiích vypadají takto:

Německá kancléřka Angela Merkelová se stala osobností roku časopisu Time. Redakce ocenila její roli morální vůdkyně, vstřícný přístup k uprchlíkům či podíl na řešení řecké dluhové krize. Šéfredaktorka magazínu Nancy Gibbsová uvedla, že Merkelová poskytla „neochvějné morální vůdcovství ve světě, kde je ho nedostatek“. Německá kancléřka je po 29 letech první ženou, kterou Time vyhlásil osobností roku. „Nahlížením na uprchlíky jako na oběti, které je potřeba zachránit, spíše než na vetřelce, které je třeba vypudit, vsadila žena vychovaná za Železnou oponou na svobodu,“ dodala Gibbsová.

A co na to nezávislé komentáře? Vybrali jsme několik málo z nich, ale vystihující celou podstatu této další politické šaškárny k vymývání mozků naivních voličů:

  • To je ten časopis který vyhlásil v roce 1938 mužem roku Adolfa Hitlera? Takže to teď máme čekat do roka válku?
  • Gratuluji mama Merkel k osobnosti roku. Sice jí na paty šlapal Abú Bakr al-Bagdádí (vůdce IS), ale na Angelu nemá. Doufám, že mama Merkel dostane i Nobelovu cenu míru… to až v Německu vypukne občanská válka. Ale jako Hvězdná pěchota dobrý…
  • Míra imbecility amerických i eurounijních (j)elit se začíná blížit době, kdy byl Sovětský svaz v nejlepší kondici. Ba, možná ji dokonce překonává.
  • Časopis Time se už tak nějak hystoricky plete. Kdysik byli osobnostmi roku Hitler, Stalin aji Chumejný. Ja bych tu cenu přejmenoval na Pruser roku.
  • To je jako dostat cenu za záchranu cizího pejska, bez ohledu na to, že jsem kvůli žrádlu pro něj naporcoval celou svoji rodinu. Jeden by čekal, že německá kancléřka je placena od toho, že pracuje pro Němce.

 A na závěr volná parafráze tweetu Nigela Farage, který ťal do živého snad nejlépe: Pokud dnes byla Angela Merkelová Time Magazinem vyhlášena „Osobností roku“, protože to byl pro ni dobrý a úspěšný rok, pak mám opravdu hrůzu z toho co přijde až se jí nebude dařit …

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2017: *****

Tibor Csillaghy 600,- Kč, Nunn s.r.o. 300,- Kč, Jozef Vaškovič 1350,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivana Petrová 300,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Josef Malý 100,- Kč, Flégl kovovýroba s.r.o. 1000,- Kč, Monika Dobruská 200,- Kč, Magdaléna Machová 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Zdeněk Drozen 1000,- Kč, Jiří Tomáš 500,- Kč, Renata Mejzlíková 150,- Kč, Ladislav Janda 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Ivana Vrbková 500,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Luděk Procházka 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 12 800,00 Kč *****

Děkujeme!
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.