pujcka
10.10.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Jaké máte možnosti při získání krátkodobé půjčky?

Sdílejte článek:

Čas od času se stane, že vám těsně před výplatou mohou dojít peníze. Jak vyřešit tuto obtížnou situaci? Pokud zrovna nemáte někoho známého či příslušníka rodiny, který by vám mohl pomoci, nezbude nic jiného, než zkusit nějakou půjčku. Pro získání peněz na pár dní se nejvíce hodí krátkodobý úvěr. Většinou jej poskytují nebankovní společnosti. Mezi jednotlivými druhy půjček je ale rozdíl.

Půjčka s ověřováním registrů dlužníků

V drtivé většině vám společnosti půjčí peníze pouze na základě toho, že projdete registrem dlužníků. Může se jednat třeba o Solus, což je soukromá databáze dlužníků. Znamená to, že byste neměli mít žádné nesplacené závazky, případně záznam o předchozích proviněních při splácení půjček. Půjčky s registrem jsou sice méně dostupné, zato však obvykle mívají nižší úrokové sazby.

Půjčka bez registru

Druhou možností, kterou lze zvolit, je půjčka bez registru. Zde vám opravdu stačí jen minimum k tomu, abyste na ni dosáhli. Pakliže vlastníte platný občanský průkaz (potažmo alespoň cestovní pas, případně jiný doklad totožnosti), máte bankovní účet a mobilní telefon s aktivním číslem, stačí už jen vyplnit žádost a vyčkat na schválení. Peníze pak máte k dispozici do několika málo minut.

Půjčky bez registru jsou většinou poskytované jen na malé částky v řádech jednotek tisíců korun. Bez registru je získáte například u společnosti Cool Credit, jednoho z největších poskytovalů krátkodobých úvěrů na českém trhu.

Na co si dát pozor?

Před tím, než si vezmete krátkodobou půjčku, dobře si spočítejte, zda se vám vyplatí. Nikdy není dobré s ní řešit dlouhodobější finanční potíže, jinak se můžete dostat do neblahé dluhové spirály, jež často končí návštěvami exekutorů. Je třeba, abyste si i v problémech zachovali chladnou hlavu a použili rozum. Pokud se pro krátkodobý úvěr přeci jen rozhodnete, zvolte vždy některou z osvědčených společností.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.