14.6.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak si slečna Dolezal chtěla polepšit a udělala ze sebe černošku

Sdílejte článek:

MILAN RADEK 14|06|2015

Každá doba má své privilegované kasty, a občas si někdo chce vylepšit původ aby k těmto kastám mohl patřit. Dříve to bývali aristokraté, a kdo by se nechěl přiženit, koupit titul, nebo se vydávat za šlechtice, mělo to své výhody. 

Za francouzské revoluce se zase někteří vydávali za plebejce když šlo o hubu. I móda se radikálně změnila, dlouhé katě a žádné paruky. Za komunistů zase se leckdo snažil o proletářský původ, hlavně když chtěl studovat nebo dostat lepší zaměstnání. 

No a všude jsou lidé co si řeknou že je dobré jít s dobou, a když to jde a ostatní to sežerou, tak ze sebe udělám černocha. Hlavně když se člověk třeba dostane ke korýtku, kde se nenadře. Ono být dnes někde černý ma lecjaké výhody, snažší přístup ke stipendiím, nebo když mě polda zkrotí, jako běloch nemohu vykřikovat že je to rasýsmus, a těžko si vyžaluju nějaké prachy.

Tak slečna Dolezal nebyla blbá a udělala ze sebe slečnu s černošským původem, a dotáhla to až do NAACP, neboli Asociace pro podporu barevných lidí. A činila se, nacházela hakenkrajce na zdi té asociace, ale nikdy se nepodařilo najít viníka, vždy kamery jaksi nefungovaly v dobu kdy to tam ten někdo měl namalovat. Také ji ten mysteriozní někdo posílal obálky plné rasové nenávisti, akorát na té obálce nějak vždy chybělo razítko z pošty. Ale musí se vykazovat činnost za ty peníze.

Až to její matinku dožralo, a veřejně odhalila její rasovou minulost, Češi, Švédové a Němci. Tak slečna která vyučuje Africana Studies na Eastern Washington University, byla odhalena coby nechutná běloška. Nechutně se opravdu chovala, a matinka ji dala zavyučenou. Ale co dělat, když si člověk řekne že když jsou pravidla takto nastavena, proč nevyužít mometnálního společenského blbství?

.

Inu je v těch USA rasýsmus jak vyšitý. A to tak že slečna Dolezal není jediná bílá huba co se vydává za černou. On i Obama je mulat, ale vystupuje coby černoch. Být to před aspoň padesáti lety, tak ze sebe dělá polobělocha. Každá doba nějak hovadní.

ZDROJ: Milan Radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
7 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.