10.7.2015
Kategorie: Politika

Jak se bílý heterosexuální Čech stal ve své vlastní zemi druhořadým občanem

Sdílejte článek:

MARTIN KOHOUT 10|07|2015

Češi, díky svému geografickému umístění, zažili v novodobých dějinách několik nelehkých chvil. Dobu skutečného novodobého útlaku můžeme datovat od roku 1939. V době protektorátu se dokonce stali druhořadými občany, přednost měli Němci. České elity byly systematicky vybíjeny a likvidovány. Pak následovalo období komunistické tyranie a krátké období svobodného nadechnutí. To začalo pádem komunistického režimu v roce 1989 a trvalo zhruba následujících 7 až 10 let.

Pak ale havlistická „občanská“ společnost neomarxistických extremistů, podporovaných ideologicky souznějící politickou EU třídou, zcela ovládla veškerý veřejný prostor. Čech se postupně začal opět cítit jako druhořadý občan ve své zemi. Pokud snad náhodou nepatřil k vládnoucí politické třídě neziskovkářů, velkopodnikatelů s dotacemi, „novinářů“ či vyšším byrokratům, pak si mohl být jist, že již žádnou politickou moc de facto nemá.

Když se korupce dopustil příslušník vládnoucí třídy, pak se nestalo nic. Například A. Vondra a kauza Promopro, nebo B. Sobotka a Z. Bakala a privatizace OKD. Totéž ale platí i na nižší úrovni. Když nějaká „neziskovka“ typu „Pomáháme Romům“ či multikulturní centrum čachruje s granty, nevede účetnictví apod., nestane se nic. Kdyby se jenom pětiprocentního prohřešku dopustil volený starosta v zapadlé vesnici ve východních Čechách, pak skončí ve vězení a bude vláčen v mediálním mainstreamu.

12959783

Stejně druhořadé se stalo postavení Čechů vůči menšinám. Když nastane byť jenom stín podezření ze zneužívání děti v běžné rodině (otec muž, matka žena), bude okamžitě sociálka iniciovat odebírání děti. Bude ale stejně jednat v „rodině“ dvou leseb? Určitě ne. Když bude vietnamský drogový velkovýrobce terorizovat půlku Chebu, či vietnamský trhovec v Železné Rudě veřejně prodávat nezletilým dětem drogy, nestane se jim vůbec nic. Naopak masmedia budou vymýšlet pohádky o integrované menšině. Když český živnostník udělá chybu v daňovém přiznání, pak ho FU masivně potrestá. Když napadne Čech Cikána, je to rasově motivovaný čin a Čech dostane 20 let kriminálu. Když Cikán napadne bílého Čecha, pak ho jistě Čech provokoval a skončí to pokutou, nebo směšným trestem.

Objektivní pozorovatel proto musí konstatovat, že bílý Čech s normální sexuální orientací stojí úplně na nejnižším žebříčku současné společnosti. Musí pracovat, platit daně, platí pro něj všechna možná i nemožná nařízení a zákony, ale zastání nemá u nikoho a nikde.

Kam až situace došla, můžeme nyní vidět na situaci s tzv. „uprchlíky“. Vláda zcela bezskrupulózně, ve spolupráci s EU byrokracií, připravuje další masivní přísun převážně muslimských kolonizačních přistěhovalců do naší země. Na obavy a starosti běžného Čecha přirozeně nikdo nebude brát zřetel. Vzniknou u nás muslimská gheta? Budou černí terorizovat bílé, jako to vidíme v Německu, Anglii, Francii? To pány Sobotku, Babiše, Bělobrádka, Schwarzenberga, Zahradila, Bursíka atd. přece vůbec nezajímá.

Nejsou peníze na zdravotnictví či školství? Nevadí! Miliardy na „pomoc uprchlíkům“ si politická třída vždy najde! Přece se v pseudodemokracii nebude nějakého voliče ptát na jeho názor?! Vše podpořeno masivní antičeskou propagandou.

Na druhou stranu je potřeba si uvědomit, že současná domácí i evropská politická třída je armádou bez vojska. Proto se také urychleně snaží sem mladé muslimy přivést ve velkých počtech. Bojí se, že by v případě společenského konfliktu mohla být smetena… Dnes totiž nemá nikoho, kdo by za ní doopravdy bojoval. Nebo se snad bojíte „armády odredovaných neziskovkářů a byrokratů“ v ulicích? Vždyť by většina z nich ani pušku neunesla. Máme proto možná na dlouhou dobu poslední šanci vzít si naší zemi zpět. Veřejnost jak u nás, tak v okolních zemích, se začíná proti establishmentu aktivizovat. Možná je čas vstát z křesla a jít pomoci vyhodit „eurosocialistickou tyranii“ na smetiště dějin a zase si vládnou sami. Nemyslíte?!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2017: *****

Tomáš Foldyna 1054,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Zdeněk Pešek, MBA 635,- Kč, Mgr. Eva Javůrková 1000,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Jiří Blažek 300,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Ludmila Pevná 2000,- Kč, Petra Sprincová 1000,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Miloš Zbránek 1000,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jana Hrdličková 200,- Kč, Anna Trhlíková 200,- Kč, Laszlo Lorincz 2586,82 Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč

***** Celkem za měsíc: 14 575,82 Kč *****

Děkujeme!
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
loading...
117 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.