28.9.2013
Kategorie: Humor

Jak se baví internet – recepty

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Vánoční recept pro sociálně slabší 

“ Vezměte dva kilogramy mouky, balíček mandlí, dva balíčky ořechů, dva balíčky rozinek, několik vanilkových cukrů, tři másla, dva citróny, sklenici marmelády, malou lahvičku rumu, deset vajíček, tabulku čokolády i krabici mléka a vše strčte nenápadně do tašky. Ale pozor ! Do běhu se nedávejte, pokud nebudete za rohem ulice ! „

 

 

 

Návod na vánoční cukroví

 

Pusť troubu. 

Ukliď z linky umatlané skleničky, lego a papírky od bonbónů. 

Připrav mísu a suroviny.

Vylouskej ořechy, odměř mouku a cukr. 

Vyndej z mouky puzzle.

Odežeň děti a umyj z nich mouku.

Vezmi vejce.

Podej manželovi pivo.

Vrať se, odežeň děti, vezmi hadr a utři rozbitá vejce. Vezmi jiná vejce a vyklepni je do mísy. Zvedni telefon.

Odežeň děti, zameť střepy z mísy, vytři podlahu.

Vezmi jinou mísu. Zadělej nové těsto.

Najdi rum. Odejmi rum manželovi.

Odežeň děti a umyj z nich rozpatlané kousky těsta.

Plech vytři tukem.

Podej manželovi tlačenku.

Vrať se, sundej z plechu ořechové skořápky.

Podej manželovi noviny.

Vrať se, odežeň kočku dojídající zbytky těsta. Zavolej veterináři.

Vezmi prášek.

Umyj podlahu, stůl, židle, nádobí, ledničku, sporák, zdi, děti a kočku.

Vypni troubu, jdi do cukrárny a přines cukroví.

 

 

Ruský nok (Rusnok)

 

Bod č.1

Manželka vystojí frontu na vodu a donese jí domů.

Manžel mezitím hlídkuje u okna, jestli už jde plyn. Pokud se tyto dvě základní věci podaří úspěšně sladit, přistupujeme k bodu č.2.

 

Bod č.2

Otec ukazuje rodině obrázek mouky, maminka jim k tomu vypráví o vajíčku, děti mezitím míchají na plotně vodu. Pokud je vše dobře promícháno, můžeme přejít k bodu č.3.

 

Bod č.3

Pokud je voda dobře povařená, osolí se. Sůl dávkuje otec, matka zapisuje položku do kolonky výdajů v knize: Naše spotřeba, ó díky, Velký vůdče, žijeme si jak prasata v žitě. Můžeme přejít k bodu č.4.

 

Bod č.4

Otec opatrně rozdělí již uvaření Rusnoky na misky všem členům domácnosti. Po jídle přistupujeme k bodům č.5-12.

 

Body č.5-12

Velké děkování za jídlo, přísady do něj a plyn do vařiče. Děkuji se Velkému Vůdci, jeho otci a jeho otci, Velkému Kručanovi a Velkému Fouku. Děkování Velkému Vůdci musí vždy nejméně 18x převyšovat děkování ostatním.

 

Dobrou chuť a příště zkusíme třebas Louskané šváby po údernicku.

 

 

 Levné jídlo

 

Nadešla doba zvýšené životní úrovně, doba správné relace cen, doba boje proti obezitě, a proto si Vám dovoluji zaslat tento levný a jednoduchý recept na výživné a rychlé jídlo. Suroviny: Cibule, ocet a horká voda. Pracovní postup : Rozkrájejte za 50 haléřů cibule, přimíchejte za 10 haléřů octa a přidejte 1 litr horké vody. Všechno vlijte do lavoru a sedněte si do toho holou prdelí. Získáte dvě teplé šunky, 2 vejce na tvrdo, utopence s cibulí a kdo má rád hořčici, může si do toho i … Doufám, že tato malá morbidnost neurazila jemnocit nikoho z vás. Přeji hezký den plný lepších receptů jako je tento. 

 

 

Treska po chlapsku

 

Snadný recept na tresku, který zvládne i muž!

Potřebujeme:tresku,olivový olej,papriku,česnek,cibuli,sůl,pivo a ženu.

Způsob přípravy:postavíme ženu s ingrediencemi do kuchyně a zavřeme za ní dveře.

Otevřeme si pivo a za dvě hodiny je jídlo hotové.

 Je to chuťovka a nedá skoro žádnou práci!

 

 

 

Universální recept

 

„Vezmeme dvacet deka sádla, tři citróny, dva litry mléka, kus hovězího, česnek, ananas a sýr. Vše vložíme do hrnce a přidáme dva plátky salámu. Možno ochutit solí, pepřem nebo sojovou omáčkou. Pak vaříme deset minut při teplotě 50 stupňů Celsia. A nakonec obsah za stálého míchání vyléváme do hajzlu!”

 

 

KROCAN NA WHISKY (Vánoční Recept)

 

Koupíme pětikilového krocana (pro šest osob) a láhev whisky. K tomu sůl, pepř, olivový olej a proužky špeku. Krocana poklademe špekem,zavážeme, osolíme, opepříme a potřeme olivovým olejem. Předehřejeme troubu na 200 °C. Nalejeme si sklenku whisky a připijeme na úspěch díla. Poté uložíme krocana na pekáč a vložíme do trouby. Nalejeme si dva bleskové panáky whisky a připijeme opět na úspěch díla.

Po dvaceti minutách nastavíme termostat na 250 °C, ať trouba pořádně bručí. Dame si další tři whisky. Po půl hodině ptáka otočíme a nadále bedlivě hlídáme. Občas se chopíme flašky ffiskie nalejem si do řepy.

Po další bůlhodince se uopatrně vydáme k lince a krocanou rodočíme. Přidom dáuáme bacha, abyzme se neupálili uo ty pojebaný dvéře vod trouby. Si dalších pěét nebo zedm fixki vevnitř sklenice si a pak a tak. Kurvacana pečem další dři hodinkýý (ale je to vcelku fuk) a každých deset minud dem čúlat.

Je-li to aáspoň drožku možný, dolezem ke sforákua úytáhnem troubu z grozana. Dofřejem si ježdě jedoóo loka a znoúua se pokuzíme tu mrchu dostad uen. Zúédnem tóo prokladýo ffóógla z éé zeměéa prrrrrrrrdnemho na boddnos. Dáúuúáme uéélkýho majzla na uklouznutí na zamaštťěnýým liinoúlluélu.

Tošku se plospíme.

Príští den sníme krocana studenýho s majonézou a s aspirínem.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 033,00 Kč
Vybráno 17.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.