17.9.2013
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak profesionální cikáni žijí za peníze českých „rasistů“

Sdílejte článek:

STANISLAV JANSKÝ 17|09|2013

Kdyby Vás zajímalo, kde končí Vaše (mnohokrát) zvýšené daně a proč je ve společnosti takové mezietnické dusno, pak bych asi měl odpověď. Podívejte se na nějaké „romské neziskové“ organizace a či některé zainteresované státní instituce (agentury) a budete mít jasno. Za poslední léta dostaly miliardy a mezietnické soužití se (vinou menšin) přitom stále zhoršuje. Proč?

 

 

„Profesionálním Cikánům“ a etno businessmanům o žádné řešení problému nikdy nešlo.

 

Podíváte-li se na některé webové stránky cikánských neziskovek, tak asi nebude věřit vlastním očím. Evidentní menšinový rasismus, snaha rozdmýchávat mezietnické problémy, či ideologické politicky korektní lhaní je často ohromující. (Vřele doporučuji například romea.cz.) Druhá věc, která stojí za pozornost, je nesmyslnost prezentovaných projektů a ohromující částky, které dostávají z veřejných zdrojů. (Peníze od státu, obcí, granty EU). Jedná se o mnoho milionů, které různé „agentury pro sociální začleňování“, Romodrom, či již zmiňovaná Romea.cz za poslední léta dostaly. Jaký je společenský efekt jejich činnosti? ŽÁDNÝ. Prostě obyčejní parazité. Naopak situace se díky jejich „mediálnímu a společenskému teroru“ pouze výrazně vyostřuje.

 

Profesionální Cikáni si mastí kapsu z daní „českých neonacistů“.

 

Je evidentní, že cikánským „neziskovkám“ o jakékoliv zlepšení situace běžných Cikánů vůbec nejde. Vždyť by to bylo v rozporu s jejich „obchodním modelem“. Jim jde pouze o ty peníze z různých grantů, které se podle všeho jen přelejou formou „projektů“ na soukromá konta jejich vykonavatelů. Zkuste si někde požádat o nějaké informace. (já třeba jsem opakovaně žádal Romea.cz), žádné nedostanete a nejspíš Vás ještě budou označovat za neonacistu. Vždyť jim chcete kazit jejich etno business? Že je to z Vašich daní? Ale Vy rasisti. Buďte rádi, že Vás o ně etno neziskovkáři a profesionální Cikáni připraví. Jo, Vám se to nelíbí? Tak to máme pěkný příklad rasismu, xenofobie a neonacismu… Tak nějak by se asi dala shrnout současná situace. To vše za podpory politicky korektního meanstreamu (Mladá fronta, Lidové noviny, ČT , Respekt atd.)

 

 

Hledá se odvážný politik/strana.

 

Je jisté, že takto to dál nejde! Prosím poraďte mi, chtěl bych v příštích volbách volit stranu, která chce tomuhle etno businessu udělat přítrž a skutečně řešit mezietnické problémy. (Tj především s ohledem na domácí většinu, které tato země patří). Koho mám tedy volit? Oficiální levice (ČSSD,KSC,Zelení, KDU-CSL) je mimo hru. Ta neoficálni (levice) jako TOP 09 je v tomto ohledu asi dokonce úplně nejhorší. Protože pravda láska je odporné spojení neomarxistické ideologie a snahy o osobní obohacení, ač jim nyní v současnosti zdatně sekunduje ODS. (Třeba pražská kandidátka ODS je obskurní panoptikum pravdo-lásky v tom nejtrapnějším vydání). Babišovo Ano považuji za něco podobného jako TOP09, tj. pouze účelový business…, kde jde o záchranu ekodotací pro jejich zakladatele. Stejně tak nenabízí řešení extrémní liberalismus Svobodných P. Macha. (jak ho mám osobně rád a považuji ho za chytrého mladého muže). Koho tedy? Poraďte!

 

P.S. V sekci „podporují nás/dary“ mě u těch cikánských organizací zaujala kolonka dárci. Tak si říkám, zda bych se tam také neměl objevit, abych si tak nějak zlepšil své renomé mezi pražskou levicovou pseudo inteligencí. Považte, za posledních 10 let mi Cikáni opakovaně (více než 10 krát) vykradli auto a jednou se mi ho Vietnamci pokusili ukradnout. Předpokládám, že nekradli z nízkých osobních pohnutek a chtěli jen zlepšit situaci „romské“ komunity, či přispět k lepší integraci vietnamské menšiny. Jen bych ale prosil, aby za mým jménem bylo připsáno: dárce – nedobrovolný…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
6 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.