29.1.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Jak nejlépe na realitní obchod?

Sdílejte článek:

(PR) 29|01|2015

Obchod s nemovitostmi není každodenní součástí běžného života. Jedná se o akt výjimečný, často připravovaný dlouhou dobu, které ještě předchází období různých úvah, plánů či doporučení. Při koupi nebo prodeji nemovitosti se vždy jedná o transakci, jež v sobě nese manipulaci s velkou finanční částkou i potřebu dokonalého právního servisu. Pro tyto specifika a možná rizika obchodu lidé často využívají služeb realitní kanceláře.

Na trhu však působí velké množství realitních kanceláří a zájemce o spolupráci se v médiích navíc občas dozvídá o ne právě relevantních způsobech práce některých z nich. Jak si vybrat tu správnou, tu nejlepší, která celý obchod provede ku spokojenosti všech zainteresovaných stran? Kde najít opravdu odpovídající recenze na realitní kanceláře, které pomohou při našem rozhodování?

Při nákupu spotřebního zboží přes internet se velice dobře osvědčily různé porovnávače jednotlivých nabízených produktů spojené se zákaznickým hodnocením jejich prodejců. Dnes jsou v nich zastoupení a svůj sortiment zde nabízejí všichni velcí „hráči“ internetového obchodu a nakupující je využívají takřka bez výjimky. Proč nevyužít velmi podobného principu i při prodeji, nákupu či pronájmu nemovitosti?

Získat zkušenostmi podložené reference na realitní kanceláře, srovnávací nabídku od nejlepších realitních makléřů a nebýt při tom obtěžován desítkami zbytečných telefonátů, vše anonymně, zdarma a nezávazně? Jednoduchým formulářem oslovit samostatně zvolené realitní kanceláře a makléře, které byste jinak museli zdlouhavě obcházet či jinak kontaktovat? Celý průběh následného obchodu pak mít pod dohledem dalších odborníků a garantován předcházejícími zkušenostmi klientů? Ano, i tak lze dnes realizovat obchod s nemovitostí!

00reality

Přesto si i tak možná někteří řeknou, že není třeba služeb realitního makléře využívat, neboť obchod zvládnou stejně dobře i sami. Měli by však zvážit, že dobří makléři dokáží obchod zrealizovat rychleji a také výhodněji. Uspoří vám tak čas i peníze. To jistě není málo. Také však vždy správně poradí, pomohou a znají potřebné právní náležitosti. Navíc pod dohledem nekompromisně hodnotícího a srovnávacího prostředí portálu Srovnání makléřů.cz bude jejich pracovní výkon i nasazení pro klienta násobeno snahou o kladné a pozitivní reference.

Realitní kanceláře v Praze i realitní kanceláře v Brně či dalších městech a jejich nejlepší makléři jsou připraveni vám pomoci. Pokud tedy v současné době prodáváte nebo kupujete nemovitost, popřípadě realizujete nějaký jiný obchod s realitami, neváhejte využít výše uvedených informací. Zcela určitě nic neztratíte, ale získat naopak můžete mnoho.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč)

***** Celkem za měsíc: 4 875,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.