98096
13.2.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Jak na sušení rukou?

Sdílejte článek:

Máte pocit, že utírání rukou do ručníku není příliš hygienické? Ano, máte pravdu. Tento nejpoužívanější předmět je zdrojem nesčetného množství bakterií. Těm obzvláště svědčí vlhké prostředí, ve kterém se vesele množí. Jaké jsou tedy varianty klasického ručníku?

Ručníku se na veřejných toaletách obloukem vyhněte

Jak již bylo zmíněno, je líhní nebezpečných bakterií. Zejména v případě, když si do něj utírá ruce velké množství lidí. Ručníky jsou též na toaletách nepravidelně měněny a kvůli tomu jsou permanentně vlhké. To už samo o sobě není vůbec příjemné.

O něco lepší variantou jsou papírové ručníky. Z hlediska provozovatele jsou ale finančně náročné. Navíc se kvůli neukázněným zákazníkům často povalují kolem odpadkového koše.

Hygiena a nízké provozní náklady

Osoušeče rukou jsou tím správným řešením pro rychlé osušení rukou. Nejen, že kladou významný důraz na hygienu, ale jsou i provozně nenáročné. Osoušeč rukou pracuje rychle, ekonomicky a efektivně. Nemusíte se ničeho dotýkat a ruce máte suché během pár vteřin.

Na jaké principu pracuje?

Elektrický osoušeč rukou si můžete pořídit v manuální nebo automatické verzi. Manuální typ se spouští stiskem tlačítka. Automatický osoušeč má v sobě zabudovaný infračervený senzor, který detekuje vaše ruce až do vzdálenosti 35 cm.

V obou případech je aktivován horký vzduch, jenž vám v časovém rozmezí 20 – 60 sekund ruce důkladně vysuší. Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky, jako jsou ochrana proti stříkající vodě a uzemnění. Dále můžete volit z několika modelových řad, které mají nejrůznější vylepšení. Jedním z nich je otočná tryska. Zároveň se spolehněte na použitý materiál, jenž je vysoce odolný vůči oděru.

Závěrem lze říci, že osoušeče rukou jsou tím pravým do míst, kde je nadměrná koncentrace osob. Jakmile jednou jejich komfort vyzkoušíte, nebudete si ruce sušit jinak.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.