tipnet-16-1005480-0
5.12.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Jak jednoduše a chytře koupit sněhovou frézu na internetu?

Sdílejte článek:

Přemýšlíte nad nákupem sněhové frézy a řešíte, jestli ji koupit v kamenném krámě nebo na internetu? Pojďme se podívat na výhody takového nákupu na internetu.

tipnet-16-1033492-0Pokud budeme řešit benzínové frézy, tak ty už vyžadují jiný druh logistiky. Nečekejte benzínovou frézu v krabici velikosti sekačky. Na přepravu objemnějších a těžších věcí se využívá cargo přeprava s nakládací plošinou. Nemusíte nic z auta sundávat, řidič vyloží vše sám. Benzínová fréza zabere většinou celou paletu. Na paletě se také frézy posílají. Výhodou takové spedice je, že nemusíte řešit přepravu, půjčení vozíku nebo káry, nakládku… Šetříte čas i peníze. Jediné co vyžaduje takové doručení, tak je být v předem domluvený čas a hodinu na místě doručení.

Složité skládání frézy a montování? U některých prodejců tato práce odpadá. Autorizovaný a specializovaný prodejce sněhových fréz vám frézu doručí již smontovanou a odzkoušenou. I smontované benzínové frézy se vejdou na velikost palety. Na vás již bude pouze nastudovat manuál k provozu a dolít provozní kapaliny. Opět i zde šetříte čas a tipnet-16-990336-2hlavně nervy, protože se může stát, že si zrovna objednáte zmetkový kus. Ale smontováním a odzkoušením u prodávajícího závadu eliminujete.

A co když se něco v době záruky rozbije a bude potřeba sněhovou frézu opravit? Opět i zde na to myslí prodejci sněhových fréz a v rámci další bezplatné služby bezstarostného servisu, frézu naloží a odvezou do servisu. Jakmile je fréza opravená, opět vám ji doručí. Frézu již nemusíte balit do krabice nebo dávat na paletu. Stačí ji očistit a obalit některé plochy, aby se předešlo odření.

Další výhodou nákupu na internetu jsou konkurenční nabídky sněhových fréz, které máte srovnané na jednom místě, pokud navštívíte jeden z porovnávačů cen. Při výběru nehleďte jenom na cenu, ale i na další služby a benefity, které jsou s dodáním sněhové frézy spojené. Můžete ušetřit na začátku pár stokorun, ale ve finále vás to bude stát pár tisíc, čas a nervy navíc.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.