stul
11.11.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Jak by měl vypadat ideální pracovní stůl do dílny a kde ho sehnat?

Sdílejte článek:

(PR) 11|11|2015

Pracovní stůl je místem, kde se dějí důležité věci. Vzniká zde výsledný produkt, nebo dochází ke klíčovým úpravám. Měl by být proto naprosto spolehlivý v každé situaci. Jaké parametry by měl splňovat ideální pracovní stůl do dílny? A kde si můžete takové stoly vybrat? To všechno se dozvíte v tomto článku.

Stabilní za každé situace

I kdyby venku zuřila vichřice, váš pracovní stůl by se neměl pohnout. Stabilita je základem úspěchu a pokud chcete na svém pracovním stole vytvářet mistrovská díla, musí být pevný jako skála. Při umístění na rovnou podlahu by se neměl kývat ani viklat.

Vhodná šířka a výška

Aby se u stolu dobře pracovalo, měl by mít vhodnou výšku. Obecně doporučovaná výška pracovního stolu je kolem 880 mm. Takto vysoké pracovní stoly do dílny nabízí komfort při práci všem osobám normálního vzrůstu. Co se šířky stolu týká, měl by být akorát tak velký, aby se vám na něj vešly všechny věci, které potřebujete. Pokud máte v dílně místo, je mnohdy lepší zvolit větší stůl, kde budete mít jistotu, že si na něj můžete odložit i něco navíc.

Úložné prostory

Protože stoly už dávno nejsou pouze pracovní deska a čtyři nohy, je dobré rozmyslet si, jaké úložné prostory nám budou nejvíce vyhovovat. Vybrat si můžete z několika variant a pomocí modulového systému si sestavíte vlastní dokonalý pracovní stůl do dílny.

Kvalitní stoly přímo od výrobce

Pokud toužíte po opravdu kvalitním pracovním stolu, vyberte si z nabídky českého výrobce. Společnost POLAK s.r.o. vyrábí veškerý nábytek na území České republiky na plně automatizovaných moderních výrobních linkách. Ve vlastním vývojovém oddělení vymýšlí a zkouší nejrůznější možnosti jak nábytek zlepšit a dosáhnout maximální spokojenosti zákazníka. Často tak přichází na trh se zajímavými novinkami a inovacemi. Nábytek je dodáván po celé ČR, a samozřejmě i do zahraničí, přes širokou síť obchodních partnerů.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.