544955_article_photo_eyu08fl_900x
19.8.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Itálie klečí před Alláhem: Šaría i 20.000 muslimských polygamistů

Sdílejte článek:

MONIKA PILLONI

Islámské komunity žádají státní uznání mnohoženství. V mnoha mešitách je to již praktikuje. A další požadavek bude zavedení práva šaría? Jihadisté? Imámové a islámské komunity nikdy nikoho nenahlásili! Toto je umírněný islám?


Ve skutečnosti je polygamie mezi muslimy, kteří žijí v Itálii, realitou. Podle odhadů centra Averroes, potvrzené sdružením ACMID – Žena (Sdružení marockých žen v Itálii), existuje již nejméně 20 tisíc případů. Italské zákony? Soudy je netrestají !!!

Dle koránu, polygamie musí být povolena první manželkou. Ve skutečnosti, téměř nikdy nikdo nepožádá o povolení manželku a věřící muslim uzavře až čtyři manželství. I v Evropě, samozřejmě, protože náboženské pravidlo platí i mimo hranice jednotlivých států, kde se uplatňuje právo šaría. Podle zprávy Gatestone Institute, kterou zveřejnil deník „Messaggero“ víme, že “ v Británii by mělo být alespoň 20 tisíc polygamních svazků, což je počet, kterého Francie dosáhla již v roce 2006. „Itálie není výjimkou. Jestliže v roce 2009 bylo jen sedm tisíc uzavřených manželství s více manželkami, masivní imigrace muslimů tento jev znásobila. A to natolik, že podle odhadů Centra Averroes, potvrzené Sdružením marockých žen v Itálii, tento počet vzrostl v roce 2013 na 14.500 a dále až na dnešních 20 tisíc.

Jeden člen muslimské komunity (nepřál si být jmenován kvůli ochraně budoucnosti jeho dcery) se setkal s Giuseppem De Lorenzo, novinářem deníku „il Giornale“ a prozradil mu, že uvnitř muslimské komunity je obvyklé uzavírat manželství bez civilního obřadu. “ V našem náboženství je povoleno mít několik manželek. V italských mešitách se to děje i když to je zakázané. Tyto sňatky, které se slaví v mešitě nemohou být platně registrovány. Zůstávají však platné pro všechny muslimy a to i v případě, že italský stát je neuznává. K případům polygamie se přidávají také dočasné sňatky a šaría povoluje i tajné svazky, pokud se konají před svědkem a notářem. V mnoha případech jsou to právě mešity co podporují mnohoženství a jsou tam organizována setkání mezi lidmi za účelem sňatku. Imámové se neinformují o rodinném stavu, jen zaplatíte za svatbu a dostanete ženu, i když už máte jinou a tak vzniknou případy polygamie“, přiznal výše uvedený muslim novinám.

Důvodem proč se to stále děje je, že ačkoli trestní zákoník stanoví trest od jednoho do pěti let, soudci nikdy nehnou ani prstem. Chaos islámské svatby v italských mešitách dokazuje existenci islámského práva, které běží paralelně s italským zákonem. Vícekrát se stalo, že i před jasnou bigamií se naše soudy raději od případu odvracely a argumentovaly, že muslima nebylo možné potrestat, protože „trestný čin se stal v jiných zemích“.

Takže také zde se uplatňuje šaría. Itálie klečí před Alláhem.

Zatímco v Miláně starosta Beppe Sala celebruje první homosexuální manželské svazky (další šílenství dnešní vlády), zakladatel Ucoii (Unie islámských společenství v Itálii) Hamza Roberto Piccardo otevřeně vyzval k uznání mnohoženství. Hlásá, že polygamie je občanské právo.

Takto se projevuje umírněný islám v naší zemi, v našem domově. Umírněný islám požaduje všude mešity a pro umírněný islám jeden z jeho nejproslulejších členů islámských společenství v itálii, Hamza Piccardo, žádá, aby byla začleněna do našeho právního systému polygamie, tak jako „civilní svazky gayů“.

Chytá se toho, že když už to mají povolené homosexuálové, tak oni na to mají také právo … zde vidíme, kam to spěje, když se nerespektují tradiční a přirozená pravidla o rodině a zákony a dělají se nesmyslné ústupky. Dopadne to vždy jako u těch jezinek …

A další požadavek … jaký bude: zavedení práva šaría ???

Zatím se islámské komunity v Itálii pouze dožadují práv a nikdy neprojevili žádné reálné distancování se od extremistů, kteří konvertují k džihádu. Místo vykřikování o zavedení mnohoženství by nám pan Piccardo měl neobjasnit odkud pochází jejich financování? A proč nezačne nahlašovat návštěvníky svých náboženských center, kteří by mohli být podezřelí?

Od roku 2015 do dneška bylo v Itálii vyhoštěno 107 muslimů podezřelých z teroristické činnosti. Ze žádné místní islámské komunity nikdy nedošla hláška nebo upozornění na oddělení proti terorismu. Vždy je to jen překvapení dne.

ZDROJ: Monika Pilloni

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
70 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.