islam
3.11.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Islám má za cíl ovládnout svět a liberální demokracie prohrává

Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA

Poukázat na to je v naší společnosti nepatřičné a nekorektní. Vždyť muslimové jsou také lidé a naši spoluobčané. A hlavně, máme demokracii a ta vše vyřeší.

Za uplynulé týdny proběhlo v tisku několik událostí. Nejen co se týče „nešťastných dětí v Calais, ale vyjádření lidí, kteří se islámem nejen zabývají, ale islám studují. A jejich pohled není pro naši společnost povzbudivý. Jednoduše shrnuto: Čím více islámu, tím méně svobody. Jinak řečeno, čím více muslimů bude ve společnosti, tím více budou oklešťovány svobody ostatních obyvatel ve prospěch muslimů.

Jedním z nich byl izraelský bezpečnostní poradce Dan Schueftan, který přímo řekl, že současná imigrace z Východu je konec Evropy. Velice zajímavá je však jeho věta „Tolerance by měla skončit tam, kde někdo pod záminkou tolerance chce zničit samotný princip tolerance“. O tom, že naší toleranci a naivitu využívají muslimové, mluví i další člověk, zabývající se politickou stránkou islámu Bill Warner.A nejen to, nepopírá, že mezi muslimy je mnoho lidí, kteří si přejí žít v míru, což je častým argumentem zastánců imigrace muslimů do evropské společnosti, ale zároveň říká, že ani tento muslim nepůjde proti Koránu a islámské nauce shrnuté v Šárii. Dále uvádí příklady, kdy americká společnost potlačuje svoje zvyky, jen aby neurazila muslimy.

A není to jen americká společnost. Z Evropy známe mnoho příkladů, kdy bylo ze škol odstraněno vepřové, jen aby to neuráželo muslimy. Nejnověji z Německa, kde v mnoha mateřských školkáchjiž nebudou vánoční oslavy, protože muslimové a jejich zvyky.

Před takovými patnácti lety jsem byl zastáncem rakouské liberální školy. Znáte to, ne? Mises, Laissez Faire pod. Prostě nechte věcem volný průběh. Jenomže to může fungovat v ideální společnosti, kde všichni budou liberálové. Jak však řekl Bill Warner, tak islám má dvě vrstvy. Stručně řečeno, tu přívětivou, z doby kdy Mohamed byl v Mekce, musel respektovat svoje okolí a tu druhou, kdy Mohamed měl již moc a na okolí nemusel brát ohled.

Asi to schytám (protože mnozí srovnání islámu a nacismus nesou těžce), ale něčím podobným prošel i Hitler po nezdařeném Mnichovském puči, kdy si uvědomil, že musí využít demokracie a po druhé, kdy po získání moci zjistil, že Němci nejsou schopni akceptovat jeho protižidovské výpady, takže nacisté na nějakou dobu zmírnili svojí antisemitistickou politiku.

Mnozí se budou asi divit, ale stejnou taktiku, jakou použil Hitler, používají i muslimové. Použil jí totiž jako první ten nejdokonalejší muslim a vzor všech muslimů sám Mohamed. A když upevnil svojí moc, tak se Arabové divili, stejně jako o 1400 let později Němci. Jenže to už bylo pozdě.

A tak mě napadá, proč si mnozí myslí, že jsou chytřejší než naši předci a myslí si, jako von Papen (myslel, že Hitlera ukočíruje), že zvládnou to, co před nimi nikdo nezvládl? Mají snad patent na rozum? Nebo si myslí, že změní islám? Mohu říci, že nikoli, protože nedělají nic jiného, než co dělal von Papen, když tvrdil prezidentovi, že nacisté ctí demokratické principy. Jen místo von Papena mají muslimy a místo prezidenta Hindenburga společnost.

Společnost, kterou se snaží přetvořit k islámskému obrazu. O čemž ve své „naivitě?“ asi nevědí.Křišťálová Lupa 2016

martin-kavka19803062_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2017: *****

Tomáš Foldyna 1054,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Zdeněk Pešek, MBA 635,- Kč, Mgr. Eva Javůrková 1000,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Jiří Blažek 300,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Ludmila Pevná 2000,- Kč, Petra Sprincová 1000,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Miloš Zbránek 1000,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jana Hrdličková 200,- Kč, Anna Trhlíková 200,- Kč, Laszlo Lorincz 2586,82 Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč

***** Celkem za měsíc: 14 575,82 Kč *****

Děkujeme!
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.