islam
3.11.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Islám má za cíl ovládnout svět a liberální demokracie prohrává

Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA

Poukázat na to je v naší společnosti nepatřičné a nekorektní. Vždyť muslimové jsou také lidé a naši spoluobčané. A hlavně, máme demokracii a ta vše vyřeší.

Za uplynulé týdny proběhlo v tisku několik událostí. Nejen co se týče „nešťastných dětí v Calais, ale vyjádření lidí, kteří se islámem nejen zabývají, ale islám studují. A jejich pohled není pro naši společnost povzbudivý. Jednoduše shrnuto: Čím více islámu, tím méně svobody. Jinak řečeno, čím více muslimů bude ve společnosti, tím více budou oklešťovány svobody ostatních obyvatel ve prospěch muslimů.

Jedním z nich byl izraelský bezpečnostní poradce Dan Schueftan, který přímo řekl, že současná imigrace z Východu je konec Evropy. Velice zajímavá je však jeho věta „Tolerance by měla skončit tam, kde někdo pod záminkou tolerance chce zničit samotný princip tolerance“. O tom, že naší toleranci a naivitu využívají muslimové, mluví i další člověk, zabývající se politickou stránkou islámu Bill Warner.A nejen to, nepopírá, že mezi muslimy je mnoho lidí, kteří si přejí žít v míru, což je častým argumentem zastánců imigrace muslimů do evropské společnosti, ale zároveň říká, že ani tento muslim nepůjde proti Koránu a islámské nauce shrnuté v Šárii. Dále uvádí příklady, kdy americká společnost potlačuje svoje zvyky, jen aby neurazila muslimy.

A není to jen americká společnost. Z Evropy známe mnoho příkladů, kdy bylo ze škol odstraněno vepřové, jen aby to neuráželo muslimy. Nejnověji z Německa, kde v mnoha mateřských školkáchjiž nebudou vánoční oslavy, protože muslimové a jejich zvyky.

Před takovými patnácti lety jsem byl zastáncem rakouské liberální školy. Znáte to, ne? Mises, Laissez Faire pod. Prostě nechte věcem volný průběh. Jenomže to může fungovat v ideální společnosti, kde všichni budou liberálové. Jak však řekl Bill Warner, tak islám má dvě vrstvy. Stručně řečeno, tu přívětivou, z doby kdy Mohamed byl v Mekce, musel respektovat svoje okolí a tu druhou, kdy Mohamed měl již moc a na okolí nemusel brát ohled.

Asi to schytám (protože mnozí srovnání islámu a nacismus nesou těžce), ale něčím podobným prošel i Hitler po nezdařeném Mnichovském puči, kdy si uvědomil, že musí využít demokracie a po druhé, kdy po získání moci zjistil, že Němci nejsou schopni akceptovat jeho protižidovské výpady, takže nacisté na nějakou dobu zmírnili svojí antisemitistickou politiku.

Mnozí se budou asi divit, ale stejnou taktiku, jakou použil Hitler, používají i muslimové. Použil jí totiž jako první ten nejdokonalejší muslim a vzor všech muslimů sám Mohamed. A když upevnil svojí moc, tak se Arabové divili, stejně jako o 1400 let později Němci. Jenže to už bylo pozdě.

A tak mě napadá, proč si mnozí myslí, že jsou chytřejší než naši předci a myslí si, jako von Papen (myslel, že Hitlera ukočíruje), že zvládnou to, co před nimi nikdo nezvládl? Mají snad patent na rozum? Nebo si myslí, že změní islám? Mohu říci, že nikoli, protože nedělají nic jiného, než co dělal von Papen, když tvrdil prezidentovi, že nacisté ctí demokratické principy. Jen místo von Papena mají muslimy a místo prezidenta Hindenburga společnost.

Společnost, kterou se snaží přetvořit k islámskému obrazu. O čemž ve své „naivitě?“ asi nevědí.Křišťálová Lupa 2016

martin-kavka19803062_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.