migrabitky
11.5.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Imigranti zapálili bezdomovce. Německá policie: „Mladíci se nudili a ze spícího muže si jen chtěli udělat srandu.“

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SAMUEL GDOVIN

Sedm imigrantů ze Sýrie a Libye ve věku 16 až 21 let během loňských vánočních svátků v Berlíně zapálilo bezdomovce. Kolemjdoucím se naštěstí podařilo plameny uhasit a muže polského původu zachránit. Pachatele se podařilo zadržet. Šokující je však vyjádření německých vyšetřovatelů, kteří zřejmě kvůli politické korektnosti zlehčují celý případ. Mladíci se prý jen nudili a ze spícího muže si chtěli udělat srandu.

37-letý Polák bez domova se během loňských vánočních svátků stal obětí útoku sedmi imigrantů, kteří ho zapálili. Aktéři muže napadli ve stanici metra Schönleinstrasse v jižní čtvrti Neukölln v Berlíně zhruba kolem druhé hodiny ráno. Šlo o migranty ve věku od 16 do 21 let původem ze Sýrie, jeden z nich byl z Libye. Muži jsou ve vazbě od 27. prosince, soudní líčení však začalo až teď. Informoval o tom portál Týden.cz

Nejvíce zarážející je však vyjádření vyšetřovatelů, podle kterých se mladíci nudili a ze spícího muže si jen chtěli udělat srandu. Údajný vůdce skupiny, 21letý Syřan, zapálil kapesník a přiložil ji k hlavě nic netušícího Poláka. Když se plameny rozšířily a zasáhly batoh a igelitku, Syřan spolu s ostatními spolupachateli utekl.

Bezdomovce se nakonec podařilo zachránit. Šofér metru a jiní kolemjdoucí lidé plameny uhasili hasicím přístrojem. Imigranti se po zveřejnění záznamu sami přihlásili na policii, kromě jednoho, kterého však později policie vypátrala. Imigrantům nyní hrozí nejméně 3 roky vězení.

Politická korektnost a „laskání“ si imigrantů dosahuje v Německu nejvyšší možný stupeň. Jejich činy jsou v mnoha případech bagatelizovány a zmírňovány.

ZDROJ: Samuel Gdovin

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.