01492e91152b151a790f6a7067000832_r900x493
18.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Imigranti kradou v obchodech, protože prý jim nestačí 340 euro kapesného na měsíc

Sdílejte článek:

RED 18|03|2016

„Uprchlíci“ kradou v obchodech. Tuto reportáž zřejmě Česká televize nikdy neukáže. 

Mladí ilegální imigranti kradou v obchodech, nejedná se podle reportáže o ojedinělé případy. Tato reportáž poukazuje i na skutečnost, že imigranti páchající přestupky a nebo trestnou činnost nejsou v mnoha případech ani stíháni, natož aby se dostali k soudu. A také je zde jasný důkaz toho, jak ilegální imigranti zneužívají azylové řízení, aby dostali více peněz. 

Brzy večer přichází hlášení do policejního vozu. Pro policisty už smutná rutina. Hlídač přistihl v ALDI zloděje při krádeži.

Mladý muž pochází z uprchlického tábora. Policisté 21letého muže zatýkají. Ukradl krabičku cigaret. Žádná velká věc. Již byl několikrát přistižen při krádežích. A problém?

Mladý muž se nechal registrovat na dvou rozdílných místech s rozdílnými jmény. Nyní musí jet ke zjištění totožnosti. Policie velmi často ani neví, s kým má co dočinění. V mnoha případech se nepodaří vypátrat původ pachatelů. Které je to správné? To nebo tohle? To jsi ty? A tohle? Také? Zde jsou různá jména.

Srovnání dat v databázi ukazuje, že tento muž, údajně Syřan, je v Německu teprve měsíc. Byl již zadržen při masových nepokojích mezi azylanty. Do teď neproběhlo žádné řízení. Policisté si nemyslí, že si za tuto krádež ponese následky.

Další případ ve stejný den. Mladý Tunisan ukradl v supermarketu potraviny. U pultu s exotickými rybami ukradl uzenou rybu za 9,39€. Musíme zjistit jeho totožnost, je hlášený ve městě Sieker, chybí zde ale foto. Podle EDV byl již zaregistrován.

Mladý Tunisan chce jeho čin vysvětlit. 340€ od státu mu na tento měsíc nevystačio. „Já nechci krást, ale mám hlad, nemám už peníze a musím čekat dva dny, než dostanu další. Dva dlouhé dny nevím, co budu jíst.“

Moje pochopení je nyní u konce. Každý, kdo přijde, dostane najíst a napít a mimo to dostavá ještě peníze. A pokud s penězi neumí vyjít, musí se s tím smířit a jako každý jiný občan s tím vyjít. To prostě tak je.

Ale nemusí zde nikdo hladovět nebo mrznout a je o ně dobře postaráno. Proto pro něj nemám pochopení. To říkám zcela otevřeně. Utratil peníze za něco jiného. Dobrá, skončili jsme, můžeš teď odejít. Skutečně zde nikdo nemusí hladovět nebo mrznout? 

Tunisan si může sebou vzít svůj chléb. Minimálně za ten zaplatil.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2017: *****

Jan Marek 100,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Slavomír Vítek 100,- Kč, Drahomíra Pacáková 500,- Kč, Karel Petrů 100,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, ing. Dagmar Husáková 2000,- Kč, ing. Milan Sobotka 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Karel Váňa 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 100,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.