r10
5.2.2016
Kategorie: Humor

Imigranti co nekaděj na chodník

Sdílejte článek:

RED HOOK 05|02|2016

Stalo se toho v poslední době dost. Akorát že to je furt dokola. Dejavu. Znáte to. Věci se dějou přes kopírák. Přicházejí, vy na ně mrknete a ony vám přijdou známý. Jak kdyby se stavil starej kámoš.

Proud atomových vědců z Afriky do Evropy neustává. Přijde mi, že je to tak dobře. Evropa vymírá a atomovej vědec si myslím že pomůže. A nesdílím názor odpůrců přistěhovalců, kteří jsou zásadně proti. Podle mne tito odpůrci nemají rádi lidi a vědu.

A nemyslím si, že s náma přistěhovalci nesplynou. Přicházející jsou chytří lidé, kteří se rychle učí. Taky se maj z čeho učit, protože Brusel, potažmo EU, když netiskne eura, tak tiskne letáky, kde se mnohé vysvětluje.
Jsem třeba viděl leták, kde bylo patnácti jazyky napsáno, že se nemá kadit na chodník a dělat si u toho selfíčko. Když kolem choděj lidi. Bylo to tam taky znázorněné piktogramem, protože ne každej atomovej vědec umí číst.

Myslím, že tohle je správná cesta. Ne bejt v opozici, ale pomoct. Vždyť jsme lidi. Tak o co de.

Většina přicházejících atomových vědců má rodinu. A chce ji mít u sebe, což třeba já jednoznačně podporuju. Kdysi jsme scelili políčka do rozevlátých širých lánů, scelíme i rodiny. To je heslo, za kterým si stojím. Jsem se nedávno chytil s jedním týpkem, kterej byl proti scelování. Argumentoval, že s poslední scelovací zásilkou dorazilo mimo zahalených žen i stádo sedmi provdaných kamerunských koz. Neočkovaných. Že hrozí nebezpečí nákazy. Dýmějový mor a tyhlety věci.

Poštěkal jsem se s ním moc. Já tyhle xenofoby nesnáším. Podle mě nejenže maj z bližních svých rádi jen někoho, ale navíc nerozuměj lásce. Jsme všichno tvorové Boží, tak co.

Imigranti jsou prostě prima. Akorát z jednoho imigranta jsem lehce rozpačitej. Dělá nám ministra financí. On utek ze Slovenska. Mluví lámanou češtinou a rozumí naprosto všemu. Nekadí na chodník. Ale zase má jinou deviaci. Chce o každým všechno vědět. Úplně všechno. Zakládá registry, shromažďuje kompromitující infa a děsně se v tom rochní. Ani komunisti takhle nešpehovali, jak špehuje on. Fakt ne.

Se přiznám, že mi to vadí moc. A vadí mi, že to celkem nikomu dalšímu nevadí. Otupělej národ, smířenej se špiclováním. Ach jo. Si myslím, že by bylo lepší, kdyby radši pan ministr kadil na chodník. Než tohle.
Mno.

Tačvúd s Gekonem se na mě smutně dívaj. Jsou přesvědčený, že mě za tyhle kecy buď nějakej atomovej vědec zamorduje, nebo že mě potrká kamerunská koza, nebo že mě nechá uklidit pan ministr. Jsem jim řek, že ať se nebojej. Dyť jde ve své podstatě o hovno. Na chodníku.

Dnes bude pod mrakem. Studeno. Vlezle studeno. Už aby tu bylo jaro.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
16 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.