r10
5.2.2016
Kategorie: Humor

Imigranti co nekaděj na chodník

Sdílejte článek:

RED HOOK 05|02|2016

Stalo se toho v poslední době dost. Akorát že to je furt dokola. Dejavu. Znáte to. Věci se dějou přes kopírák. Přicházejí, vy na ně mrknete a ony vám přijdou známý. Jak kdyby se stavil starej kámoš.

Proud atomových vědců z Afriky do Evropy neustává. Přijde mi, že je to tak dobře. Evropa vymírá a atomovej vědec si myslím že pomůže. A nesdílím názor odpůrců přistěhovalců, kteří jsou zásadně proti. Podle mne tito odpůrci nemají rádi lidi a vědu.

A nemyslím si, že s náma přistěhovalci nesplynou. Přicházející jsou chytří lidé, kteří se rychle učí. Taky se maj z čeho učit, protože Brusel, potažmo EU, když netiskne eura, tak tiskne letáky, kde se mnohé vysvětluje.
Jsem třeba viděl leták, kde bylo patnácti jazyky napsáno, že se nemá kadit na chodník a dělat si u toho selfíčko. Když kolem choděj lidi. Bylo to tam taky znázorněné piktogramem, protože ne každej atomovej vědec umí číst.

Myslím, že tohle je správná cesta. Ne bejt v opozici, ale pomoct. Vždyť jsme lidi. Tak o co de.

Většina přicházejících atomových vědců má rodinu. A chce ji mít u sebe, což třeba já jednoznačně podporuju. Kdysi jsme scelili políčka do rozevlátých širých lánů, scelíme i rodiny. To je heslo, za kterým si stojím. Jsem se nedávno chytil s jedním týpkem, kterej byl proti scelování. Argumentoval, že s poslední scelovací zásilkou dorazilo mimo zahalených žen i stádo sedmi provdaných kamerunských koz. Neočkovaných. Že hrozí nebezpečí nákazy. Dýmějový mor a tyhlety věci.

Poštěkal jsem se s ním moc. Já tyhle xenofoby nesnáším. Podle mě nejenže maj z bližních svých rádi jen někoho, ale navíc nerozuměj lásce. Jsme všichno tvorové Boží, tak co.

Imigranti jsou prostě prima. Akorát z jednoho imigranta jsem lehce rozpačitej. Dělá nám ministra financí. On utek ze Slovenska. Mluví lámanou češtinou a rozumí naprosto všemu. Nekadí na chodník. Ale zase má jinou deviaci. Chce o každým všechno vědět. Úplně všechno. Zakládá registry, shromažďuje kompromitující infa a děsně se v tom rochní. Ani komunisti takhle nešpehovali, jak špehuje on. Fakt ne.

Se přiznám, že mi to vadí moc. A vadí mi, že to celkem nikomu dalšímu nevadí. Otupělej národ, smířenej se špiclováním. Ach jo. Si myslím, že by bylo lepší, kdyby radši pan ministr kadil na chodník. Než tohle.
Mno.

Tačvúd s Gekonem se na mě smutně dívaj. Jsou přesvědčený, že mě za tyhle kecy buď nějakej atomovej vědec zamorduje, nebo že mě potrká kamerunská koza, nebo že mě nechá uklidit pan ministr. Jsem jim řek, že ať se nebojej. Dyť jde ve své podstatě o hovno. Na chodníku.

Dnes bude pod mrakem. Studeno. Vlezle studeno. Už aby tu bylo jaro.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2017: *****

Jan Marek 100,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Slavomír Vítek 100,- Kč, Drahomíra Pacáková 500,- Kč, Karel Petrů 100,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, ing. Dagmar Husáková 2000,- Kč, ing. Milan Sobotka 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Karel Váňa 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Tomáš Navrátil 400,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 500,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.