1209-pratele-zeleneho-udoli
18.1.2018
Kategorie: Humor

Imigranti a přátelé Zeleného údolí

Sdílejte článek:

RED HOOK

Vláda premiéra Babiše podala demisi. Pan Babiš ji měl odnést na Hrad, kde ji měl přijmout pan prezident. 
Toto se zatím nekoná, protože jak řekl pan Ovčáček, nepodařilo se v prezidentově programu najít volnou chvilku. Dopoledne náš Nejvyšší spí, odpoledne paličkuje. 

Občas u paličkování vstane a se svými ošetřovateli hraje hru „Kdo mne dřív chytí“. Program nabitý moc.
Příští týden bude druhé kolo prezidentských voleb. Začíná přituhovat, protože Vontové obklopující našeho Nejvyššího cítí, že by mohlo dojít k asanaci Stínadel. Což by nemuseli ustát.

V novinách se proto objevili inzeráty „Stop Imigrantům a Drahošovi, tato země je naše, volte Zemana!“.  Je potřeba přitvrdit. Na imigranty je našinec citlivý, protože je moc dobře zná, jelikož každá domácnost má televizor, minimálně černobílý, což stačí.

Pan Okamura tomuto tleská, protože oni se k tomu doma v Japonsku postavili podobně. V posledních letech k nim proto nepřiplula z Afriky ani jedna keňu.

Senátor Veleba je členem spolku „Přátelé Miloše Zemana“. Spolek platí bilboardy, na kterých se pan prezident usmívá a vypadá jako svůj vnuk

Pan Veselovský se pana Veleby ptal, kde na to vzal spolek peníze. Pan senátor řekl, že netuší. Že jen z doslechu ví, že za vším stojí anonymní sponzor, který se představuje jako Zelený lučištník. Pak pan senátor raději utekl.

Spřátelený spolek spolku „Přátelé Miloše Zemana“ – „Přátelé Zeleného údolí“ – vydal prohlášení, že podporuje stávajícího prezidenta, jelikož je chladnokrevný jako Horyna, což byl hajný ze seriálu „Přátelé Zeleného údolí“.

Titulní píseň „Přátelé Zeleného údolí“ se pak stala hymnusem současné hlavy našeho státu. Je dojemné pozorovat, jak náš Nejvyšší, obklopen Bratrstvem kočičí pracky, je dojat refrénem – „Kdybys tak náhodou měl pocit že jsi sám….“

To si pak člověk říká, „dyť o co kurva de… dyť jsme jen obyč lidi bo co…“

Nachyluje se k vydání pana Babiše a pana Faltýnka policii. Jak to všechno dopadne, je ve hvězdách. 
Stíhaná by měla být i manželka pana Babiše a jeho děti. To se asi konat nebude, protože co pan Babiš přísahal na jejich zdraví, jsou všichni slabí na prsa a sotva lezou.

Já ale těžko můžu předvídat, co bude. Patřím mezi plebs a tohle je hra vyvolených. Takže o tom vím kulový.

Jsem byl ráno s Fandou venku a po cestě jsme našli míč. Takovej středně velkej. Fanda ho dvakrát přines. Pak ho to přestalo bavit. Míč prokous, chvíli ho žvejkal, a pak vypliv cosi jako strakatej langoš.

Fanda na tyhle věci moc není. Radši jde vedle mne a poslouchá, jak mu zpívám. To je podle něj mnohem větší prdel.

Mno.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli znám píseň „Přátelé Zeleného údolí“. Jsem jim řekl, že jo. Že ji zpívám Fandovi.

Dnes bude hnusně, jelikož je leden a lepší to nebude.

To je zatím vše.

 

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 3,27 out of 5)
Loading...
27 komentářů
  1. Helena Novotná

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.