JOHANKAZARKU
24.2.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

I francouzská historie zčernala

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Každoročně Francouzi uctí Pannu Orleánskou slavnostním průvodem ve měste Orleáns, a vyberou si mezi stovkama mladých adeptek tu která jí bude representovat. Časy se mění, tak tentokrát jí bude representovat mulatka. To aby všichni už konečně pochopili že Francie byla a je multikulturní, a přesto se snesla smršť kritiky na organizátory, protože čeho je moc toho je příliš.

Pochopitelně že ti kteří marně poukazují na to že Johanka byla přece jen běloška, černochy tenkrát ani neznali, byli tito nespokojenci označeni za fašisty a extrémní pravici, zase poněkud nelogicky jelikož fašisté a nacisté byli socani, ale kdo chce psa bít nálepku si vymyslí.

Nic nového, v Itálii na Vánoce také v některých kostelech přivítali do jesliček černého Ježíška, a tak si říkám – my xenofobové Putinem placení agenti nejdříve píšeme hoaxy, a pak nám je západní elity potvrdí, jako když Merkel konečně přiznala že nejen že islám do Německa patří, ale že se Němci musí smířit s tím že se z Německa stává islámský stát. A ještě nedavno to byla dezinformace z ruské dílny Putinových hackerů, zrovna jako když leta poukazujeme na to že nám zase přepisují historii.

To že nám ukradnou pomaloučku polehoučku naše dějiny, tím pádem naší přítomnost i budoucnost, to už není hoax, ale něco co se časem ani nebude moct kritizovat.

JOHANKA Z ARKU JAK MÁ DNES BÝT:

JOHANKAZARKU

ODKAZY

 • http://www.telegraph.co.uk/news/2018/02/22/frances-first-mixed-race-joan-arc-hit-torrent-racist-abuse/
 • http://news-for-friends.de/deutschland-werde-ein-islamischer-staat-sagt-merkel-und-fuegt-hinzu-dass-sie-sich-damit-abfinden-muessen/

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 2 772,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
124 komentářů
  • Helena Novotná
   • Helena Novotná
  • piangendo
  • piangendo
  • Helena Novotná
  • Helena Novotná
  • Helena Novotná

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.