meat-steak-meat-sauce-tomatoes-potatoes-salad-tomatoes-tomatoes-sauce
11.12.2016
Kategorie: Humor

Hubneme s EET

Sdílejte článek:

ZDENĚK ŠULC

V době, kdy bylo Ano, šéfe! na vrcholu popularity jsem pořad rád sledoval a když jednou pan Pohlreich povídal, že oběd by měl stát tak dvě stovky, bral jsem to jako srandu a upřímně se zasmál. Ale potom, co nám zavedli v hospodách v okolí EET, jsem se smát přestal, protože šéf má přehled a ty dvě stovky nebyly od věci.

Neříkám, že by okolní RaJ (restaurace a jídelny) zdražily na dvě kila, ale dvacku navrch svorně přihodily a tak je sice super, že státu přiteče víc na daních, ale mě to bude stát čtyři stovky měsíčně a pochybuju, že by mi stát o stejnou sumu daně snížil. Jenže čtyři stovky navíc mě to stát nemůže, protože si dokážu spočítat, že když mám výplatu X, náklady Y a na stranu si potřebuju dávat Z, čtyři stovky navíc nemám a obědvat na úvěr nebudu.

Takže díky Čapímu královi přecházím na šetřící styl, bez polívky přece neumřu a maso každej den mít taky nemusím. Dost toho, že Matěj Stropnická správně poukazuje na to, že není normální, aby 80% lidí jezdilo autem a ještě do toho mít každej den maso na talíři, to ne, asi je fakt potřeba ten konzum krotit.

Nemůžu říct, že by mě to nesralo, ale co, na chudej lid musí bejt přísnost a protože ty chytrý hlavy v Parlamentu pořád nad něčim koumaj, je dobře, že jejich jídelny se EET nedotkne a dál budou mít nášup za tři pětky i s polívkou a zákuskem. Ať maj na to myšlení energii, plat mají sotva průměrnej, příplatky skoro žádný, tak by je moh oběd za normální cenu položit.

Ale v každým tunelu je na konci světlo a jiskru naděje nezapoměl Bureš nechat ani tady. Správně, mířím k udávacímu portálu a když jsem první den zjistil, že začínám držet EET dietu, hned jsem jednoho bonzáka poslal. Samozřejmě ne na hospodskýho nebo jinýho státního nepřítele. Ale určitě se i vám přihodilo, že jste byli v pátek kolem půl druhý v pražský mešitě (to tam mají modlení k hlavnímu pedofilovi) a tím pádem jste viděli, jak se tam vesele prodává občerstvení a nikde ani účtenka, taky se vám to přihodilo ? Mě jo, tak jsem je hned napráskal, podvádět se nemá a každá kontrola do mešity jedině dobře, no ne? A mimoto mi přijde, že jim jde z komína nějakej divnej smrad, tak jim časem ještě pošlu nějakýho svazáka zkontrolovat kotel…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.