meat-steak-meat-sauce-tomatoes-potatoes-salad-tomatoes-tomatoes-sauce
11.12.2016
Kategorie: Humor

Hubneme s EET

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ZDENĚK ŠULC

V době, kdy bylo Ano, šéfe! na vrcholu popularity jsem pořad rád sledoval a když jednou pan Pohlreich povídal, že oběd by měl stát tak dvě stovky, bral jsem to jako srandu a upřímně se zasmál. Ale potom, co nám zavedli v hospodách v okolí EET, jsem se smát přestal, protože šéf má přehled a ty dvě stovky nebyly od věci.

Neříkám, že by okolní RaJ (restaurace a jídelny) zdražily na dvě kila, ale dvacku navrch svorně přihodily a tak je sice super, že státu přiteče víc na daních, ale mě to bude stát čtyři stovky měsíčně a pochybuju, že by mi stát o stejnou sumu daně snížil. Jenže čtyři stovky navíc mě to stát nemůže, protože si dokážu spočítat, že když mám výplatu X, náklady Y a na stranu si potřebuju dávat Z, čtyři stovky navíc nemám a obědvat na úvěr nebudu.

Takže díky Čapímu královi přecházím na šetřící styl, bez polívky přece neumřu a maso každej den mít taky nemusím. Dost toho, že Matěj Stropnická správně poukazuje na to, že není normální, aby 80% lidí jezdilo autem a ještě do toho mít každej den maso na talíři, to ne, asi je fakt potřeba ten konzum krotit.

Nemůžu říct, že by mě to nesralo, ale co, na chudej lid musí bejt přísnost a protože ty chytrý hlavy v Parlamentu pořád nad něčim koumaj, je dobře, že jejich jídelny se EET nedotkne a dál budou mít nášup za tři pětky i s polívkou a zákuskem. Ať maj na to myšlení energii, plat mají sotva průměrnej, příplatky skoro žádný, tak by je moh oběd za normální cenu položit.

Ale v každým tunelu je na konci světlo a jiskru naděje nezapoměl Bureš nechat ani tady. Správně, mířím k udávacímu portálu a když jsem první den zjistil, že začínám držet EET dietu, hned jsem jednoho bonzáka poslal. Samozřejmě ne na hospodskýho nebo jinýho státního nepřítele. Ale určitě se i vám přihodilo, že jste byli v pátek kolem půl druhý v pražský mešitě (to tam mají modlení k hlavnímu pedofilovi) a tím pádem jste viděli, jak se tam vesele prodává občerstvení a nikde ani účtenka, taky se vám to přihodilo ? Mě jo, tak jsem je hned napráskal, podvádět se nemá a každá kontrola do mešity jedině dobře, no ne? A mimoto mi přijde, že jim jde z komína nějakej divnej smrad, tak jim časem ještě pošlu nějakýho svazáka zkontrolovat kotel…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 003,00 Kč
Vybráno 22.86%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.