zemanbabisch
8.5.2017
Kategorie: Humor

Hradní dada a orální puzzle

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,03 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK

Prezident Zeman, jehož indiánské jméno „Nastav si to, támhle to máš obráceně“ ve mně vzbuzuje permanentní veselí, je fakt model neuvěřitelnej. Během pár hodin udělat z nejvyšší funkce v tomto státě pozici nesvéprávného ošetřovatele podlahových krytin, to jen tak někdo nedá.

A to, co z něj padá, to je prostě skvělý dada. Třeba to dokonalé „Všichni lidé v sedm ráno spí, protože je ještě hluboká noc“. Chtěl bych našeho Nejvyššího ujistit, že my v Nuslích máme v sedm ráno po snídani a jdeme si koupit novýho lahváče. To, že náš Nejvyšší je ještě před polednem v kómatu neznamená, že jsou na tom stejně blbě i ostatní.

Já bych docela ocenil, kdyby se pan prezident přesunul z televize Barrandov na televizi Šlágr. Mohl by tam mít okénko mezi rodinným Duem Yamaha a italským plnokrevníkem Andreem Andreim. Dal by tímhle krokem najevo, že pro něj „integrita osobnosti“ není neznámej pojem. Vyrazil by tím zároveň žolíka z ruky všem, co se mu posmívaj, že ani netuší, co je za roční období.

A do toho ten podtatranský Stierlitz se svým úkolováním novinářů a lhaním a vytáčením a kličkováním. Mi vrtá hlavou, jak vůbec může chodit po venku bez dozoru. On je taky prima mimoň. Já ho poslouchal a i když češtinu ovládám docela dobře, tak jsem vůbec netušil, o čem to mele. Až po chvíli mi došlo, že netuším právě proto, že umím česky.

On řekne větu co má začátek a prostředek a konec, to jako jo, ale každá z těch tří částí je úplně z jinýho koutu Vesmíru. To jsou normálně orální puzzle, co on vypouští do éteru. Si to člověk musí rozstříhat a složit, aby se vůbec k něčemu dobral.

Ale i když si to rozstříháte, tak z toho stejně složíte kulový, protože z toho se prostě nic smysluplnýho složit nedá.

No. A takhle my si tu matko žijem.

Já jsem moc rád, že tohle můžu sledovat. Že jsem účastník zájezdu. A doufám, že tady ještě pár let vydržím, protože tohle sledovat je prostě Dokonalý.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli znám Duo Yamaha. Jsem jim řekl, že bohužel jo. Že jsem je jednou slyšel. Doteď mi z toho zvoní v uších.

Dnes bude pod mrakem. A možná přijde zvlněná okluzní fronta, protože Fanda byl ráno poněkud neklidný.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.