52116
5.1.2017
Kategorie: Ekonomika

Hospodský nesmí nalít osobě, která je „zjevně pod vlivem alkoholu“ … A jak se pozná, kdo je nalitej?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK

Máme schválený protikuřácký zákon. V něm je mimo jiné i to, že hospodský nesmí nalít osobě, která je „zjevně pod vlivem alkoholu“. Nikdo samozřejmě netuší, co ten termín znamená. A nejmíň zákonodárci.

Poslanec Kaňkovský řekl, že osoba zjevně ovlivněná alkoholem se pozná tak, že rozseká hospodu i s hospodským. Takové že nalít je nepřípustné. Jiný poslanec uvedl, že osoba zjevně po vlivem je ta, co čurá aniž vstane od stolu. Další se zamyslel a řekl, že osoba zjevně pod vlivem je Kalousek. Bývalý ministr zdravotnictví jezuita Heger, který stál u zrodu tohoto nebetyčného voseru míní, že osoby pod vlivem jsou ty, co jsou nebezpečné sobě, či svému okolí. A že by se to nemělo týkat lidí „rozumně přiopilých“.

No, nevím. Já jsem většinou na sračky a nic rozumnýho na tom nevidím. Naopak se chovám jak vypatlaný hovado. Tedy jako poslanec.

Hospodský taky musí z knajpy vyrazit každého, kdo jeví známky opilosti. Fajn. By mě zajímalo, jak tohle bude řešit náš pan prezident. Ten už teďkonc do putyky nesmí, protože je nacamranej od pohledu.

Poslanec Krákora, jinak zpravodaj téhle debility se ohradil, že v zákoně definice zjevné opilosti je. Že je tam napsáno, že zjevně nalitej je ten, kdo ruší klid. Pak je taky zjevně nalitej ten, komu jdou oči šejdrem. Kdo má naruby triko. Kdo smrká do rukávu. Kdo si prohlíží holuby své i cizí. Kdo vede řeči, které valného smyslu nemají. Kdo padá, zvedá se a znovu padá. Komu táhne z tlamy peprmintka a diví se, že se s ním soused nechce cicmat. Kdo je otravnej. Kdo krká aniž je vyzván. Kdo zpívá národní písně.

Ufff…

Nejhorší je, že ti pablbové fakt tohle schválili. Prý zákonodárci. Velký hovno, slavný soude. Je to banda nesvéprávných psychotiků. Protože tohle přece nemůže odsouhlasit nikdo, kdo se dostal alespoň do pomocné školy. Nikdo jen trochu soudný.

Fakt to nepobírám. Vůbec. Proč nás ti nejvyšší tak nenáviděj.

A jo – ještě je jedna definice zjevné opilosti. Opilej byl včera u Hooka jeden model, co se na výčepu zeptal „nebyl tu tuňák?“ a všichni vrtěli hlavou a prej jakej tuňák a on řekl, „že to tu ňák smrdí“. Ha ha ha. Tak takovejhle blb by se měl z knajpy pakovat taky. Ptáte se, kdo to byl? Odpovím. Byl jsem to já. Jo.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli jsem byl někdy zjevně nalitej. Jsem jim řekl, že ne. Že tohle neznám. Že jsem pokaždý úplně na kaši.

Dnes bude zima. Což mi přijde logické, neb je leden. Víc nemám, co bych k počasí dodal.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.