heroinmakovice
23.11.2017
Kategorie: Společnost

Heroin do každé rodiny

Sdílejte článek:

RED HOOK

Po Londýnu se přidal New York. Myslím s genderově vyváženým oslovením v metru. Už žádné „Dámy a pánové“. Tohle je minulost. V současnosti se zvažuje, jaké oslovení se zvolí. Mezi kandidáty je „Všichni“, „Tamti“, „Oni“ a „Titíž“. Což mi přijde divné a kostrbaté. Si myslím, že by se cestující měli oslovovat „Píčusové“. Je to neutrální a jelikož to zahrnuje i kytky, měl by se v tom každý úchyl poznat.

.
A až zazní z repráků v Newyorským metru „Hello Pussy“, budeme jako lidstvo zase o krok blíž. K duševní invaliditě.

Jeden známý, který se ráno probouzí jako Hermína Froditová, večer uléhá jako Herman Frodit a mezi tím je veverka mi řekl, že je mu šumák, jak mu kdo říká. Že má svých starostí dost, jelikož začal večer, kdy se cítí jako slévač ovulovat, což mu rozhodilo čakry a uvědomění si sebe sama. Pak mi nabídl oříšek, protože byly dvě odpoledne a začal si prohlížet kožíšek.

A jedna známá z Nuslí, co do beden naházela činžák na Synkáči dřív než majitel herny zjistil, že není její mi nedávno řekla, že je děsně manifestační se všema holkama, co byly zneužité a „Mýtu s tebou, brácho“ a že si to nastudovala a pak vzpomínala a přišla na to, že ji v pětasedmdesátým večer u Botiče sahal na koleno Brad Pitt. Dvakrát. A že kdyby věděla, co z toho půjde vyrazit, že by mu dala i kdyby nechtěl. Což by asi nechtěl, protože má známá vypadá jak žeton.

Mno.

Afghánští zemědělci dosáhli rekordní sklizně opia. Brusel to označuje jako příklad rozumně využité dotační politiky. ROP „Makovice“ se povedl. Díky rekordní sklizni by měl být heroin dostupný i pro střední třídu. Brusel v příštích letech plánuje masivnější použití moderních hnojiv, takže by pak měl být heroin dostupný i pro matky samoživitelky. Jsem tomu rád.

Podle Nostradama by v roce 2018, mimo jiných katastrof, mělo dojít k invazi emzáků. Když se podíváte na novou Sněmovnu zjistíte, že jsme co se týče invaze emzáků napřed. Jeden znamenitej atomovej fyzik vedle druhýho. A všichni odněkud z neznáma. A nad nimi na Hradě dlí moudrý stařec, co opřen o prostatu vyléčil cukrovku cukrem.

A vládnout nám bude podtatranský Stierlitz, kterého nám sem nasadili Slováci, protože prvák doma nechtěj bordel a druhák je baví pozorovat, jak jsme z toho vyjevení. 

Divná doba. 

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali jestli vím, co jsem. Jsem jim řekl, že nevím. Proto třeba mimo jednodílných plavek mám i dvoudílné.

Dnes bylo mrazivo. A bude to horší a horší.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.