Barnevernet
2.7.2016
Kategorie: Společnost

Hanba českému státu!

Sdílejte článek:

VÍT BLAHA 02|07|2016

Když Kubánci zavřeli v roce 2001 Ivana Pilipa a Jana Bubeníka, tak se česká média a čeští politici mohli přetrhnout, aby je dostali zpět.

Když Barnevernet, norská, ne až tak moc jiná obdoba německého fašistického Lebensbornu,  odebrala Evě Michaláková její děti, čeští novináři a čeští politici, ne že se na českou občanku a její děti vykašlali, bylo to ještě horší než lhostejnost. Aktivně jí házeli klacky pod nohy.

Včerejší rozhodnutí norského soudu je potvrzením toho, že český stát neplní své základní funkce v tom, proč si lidé státy zřizují – aby chránily jejich práva.

Poděkování patří naopak právníku Pavlu Hasenkopfovi,  poslankyni Jitce Chalánkové, Petru Machovi, Tomáši Zdechovskému a Doře Bokové za jejich snahu a úsilí, které tomuto případu věnovali a věnují.

A českým politikům a českým úředníkům patří naopak nejvyšší stupeň opovržení. Týká se to především ministryně socialistické práce a socialistických věcí Michaely Marksové-Tominové a ředitele Úřadu pro mezinárodněprávní ochranu dětí Zdenka Kapitána (za název toho úřadu musí ČR na stopro platit autorské poplatky dědicům George Orwella).

Desítky a stovky milionů korun tento stát propálí na podporu obskurních spolků, v obskurních státem placených kampaních typu Hate Free, v podpoře cizích lidí přicházejících se zcela zištných důvodů a ve financování programů na sociální podporu těch, kteří sami odmítají jakkoliv osobně  přispět ke zlepšení svého postavení.

A v těch desítkách a stovkách milionů korun se nenajdou prostředky, které by vedly k tomu, aby český stát mediálně a právně ty norské fašisty celosvětově znemožnil a ukradené děti vrátil.

K zblití!

ZDROJ: Vít Blaha

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 130,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.