migeu
27.2.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Haló, Ahmede, kde jsi? Kam se v Německu se ztratilo 130 tisíc imigrantů?

Sdílejte článek:

BOHUMIL MATĚJOVSKÝ 27|02|2016

Dovolte prosím jen malou reakci na současnou migrační krizi – o níž už bylo tolik napsáno, řečeno, zdokumentováno a přesto se rádoby elity EU stále zdráhají začít s ochranou vlastních národů. 

Včera se objevil komentář jednoho politologa, pravidelného přispěvatele do těchto témat. Rozhořčoval se nad tím, že Maďarsko chce referendum o kvótách, že nehodlá dodržovat principy Lisabonské smlouvy, a že, což ho asi šokovalo a uráželo nejvíc, bojkotují to svaté, veskrze humánní a spravedlivé Evropské právo. Evropské právo?

Statisíce islamistů se producíruje Evropou, byli vpuštěni v Řecku, Itálii a jinde, na koupené falešné pasy, kam jim osobně tamní evropští byrokraté vepsali iniciály, včetně smyšlených datumů narození a země původu. Pokud na falešné pasy migranti neměli peníze, přišli prostě bez nich. V obou případech se v pohodě dostali na evropské území. Tohle evropské právo měl ten politolog na mysli?

V Německu, a nejen tam, se hordy mladých mužů prokazatelně dopustily násilí na občanech, především na ženách. Ponižující, odporné, odsouzeníhodné. Média o tom nesměla psát, policie to nesměla vyšetřovat. Iniciativa byla v tomto ohledu povolena jen vůči protiimigračním aktivitám. Totéž se teď provalilo ve Finsku a před pár týdny i ve Švédsku. Rozsáhlá kriminalita, kterou úřady odmítají potrestat. Tohle evropské právo měl na mysli?

Ve veřejných bazénech nudící se migranti obtěžovali ženy a dělali tam činnosti, které jsou ve slušné společnosti zakázané a trestané. V jejich případě se trest ovšem omezil – v horším případě na dočasný zákaz vstupu do bazénu, v mírnějším případě na instalaci informativních, vysvětlujících tabulek s prosbou: tohle tu prosím nedělejte, moc děkuje za pochopení.

I poslední vánoční svátky byly ve znamení pozvolného ústupu: tuhle zrušíme vánoční strom na náměstí, tuhle ho zase raději rozsvítíme potají, bez přítomnosti lidí. V některých německých školách zase ustupují v jídelnách od vepřového, stejně prý není moc zdravé … Někdy si tak říkám, že se tu ti mladí muslimové musí cítit jako v ráji.

Takhle nějak si představuji jeden z jejich telefonátů kamsi do Aghanistánu: „Haló…Ahmede, slyšíš mě? Už už jsem tu. Je to tady super. To není jako kdysi, když naší prapradědové museli bojovat u Vídně, aby ovládli Evropu, a nakonec museli poraženě odtáhnout. Dnešní Evropané už vyměkli. Já prostě nestačím zírat. Když děláme brajgl a do ulic proti nám vyjde nějaká ta demonstrace, jejich vlastní policie je rozežene vodními děly. Nedokážou ochránit ani vlastní ženy a dcery, to jsem vážně nečekal, že až takhle … s těmi chlapy tu problém nebude, ti se nám nepostaví. Tak je zapotřebí, abyste přišli všichni, ať je nás co nejvíc. Takovou šanci už příště mít nemusíme. Přijďte. To zvládneme. To zvládneme!“

Ve zpravodajství se objevila nejnovější zpráva o tom, že v Německu se ztratilo přes 130 tisíc migrantů. Nenastoupili do ubytoven a úřady jaksi nevědí, kde jsou a vlastně ani kdo jsou. Někde se prostě potulují a někde něco dělají. Na to ale mají podle elit EU svaté právo. Pokud Německo, proslulé svou disciplinou, dokonalou logistikou a spořádaností, jen tak ztratí z dohledu 130 tisíc lidí – což by dalo na slušný vojenský útvar – pak začíná být opravdu zle. Všimněte si, že ti, co rozhodují – (u nás například náš premiér) nemluví o zastavení migrační vlny, ale jen o jejím zpomalení.

To je jako by k vašemu domku, který začíná hořet přijeli hasiči a řekli: tak my to teda malinko pokropíme, malinko zpomalíme, ten domek vám sice stejně shoří, ale díky nám to bude trvat o trochu déle.

Ale já věřím, že se Evropané té sebevražedné politice EU špiček vzepřou a začnou konečně pro obranu svých rodin a domovů také něco dělat. Je ale za půl minuty dvanáct.

Přesto tomu věřím.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2017: *****

Tomáš Foldyna 1054,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Zdeněk Pešek, MBA 635,- Kč, Mgr. Eva Javůrková 1000,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Jiří Blažek 300,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Ludmila Pevná 2000,- Kč, Petra Sprincová 1000,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Miloš Zbránek 1000,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jana Hrdličková 200,- Kč, Anna Trhlíková 200,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 689,00 Kč *****

Děkujeme!
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.