ZVONEC
16.4.2017
Kategorie: Společnost

Glosy a zvonce: 15. týden

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

REC

  • Jak vykopat lidem z hlav Vyšší princip mravní

Jak to říci … Socani jsou už levicovější, než samotná nástupkyně KSČ, která si jen přidala písmeno. Lidi je chápou jako „umírněnou“ levici. Do kdy si tady budou ještě lidi hrát na tu hloupost o umírněnosti? Znáte umírněný nacismus? Je umírněný komunismus? To je jako by existoval umírněný zločin.

Tak je to i islámem. Islám jen čeká, až tu bude mít dostatečný počet svých muslimů, aby s námi zatočil a uchopil se moci. Ti tzv. vraždící „osamocení vlci“ jsou jen nadržení jedinci, kteří nevydrželi vyčkat na generální rozkaz. Co tady dělají zpravodajské služby? – asi je ani nikdo neposlouchá, tak na to serou. Lidi chodí do kostela, kde je učí, že když ti někdo zabije dceru, máš mu nastavit ještě druhou tvář, a máš mu dát svojí vnučku. Říkají si křesťané. Potom jsou ti, kteří se také ke křesťanství hlásí, ale jejich evangeliem jsou politické strany, posty, moc a prachy. To ovšem nejsou ti, co drží facky na obě strany – to jsou ti, kteří vás řežou po držkách na obě strany každý den. A vy držíte. Národ, který je postaven na mamonu a nenažranosti – a bídě ducha, zůstane vždy jen otrokem. A především otrokem sám sebe!

  • V tom našem systému můžeme chodit k volbám a stejně se nic nezmění.“

Ano, to si říkají mnozí. Stejně dostane většinu hlasů Bureš, po něm zelení komunisti pod značkou ČSSD a zůstane při starém. Proč se vůbec o něco snažit?

Je to do velké míry pravda. České prostředí nikdy nepřálo změnám poměrů zevnitř, přišly vždy zvenku. Proto je dnes tolik politicky aktivních lidí zaměřeno na volby v zahraničí. Ať už jsou z mainstreamu nebo z opozice, vědí, že tam se rozhodne.

Jsme vlastně v situaci, kdy pro změnu našich poměrů můžeme udělat víc, pokud pojedeme dělat kampaň do Německa, Francie nebo Švédska než tady u nás. Bohužel.

Na druhou stranu nám to dává jednu svobodu. Svobodu klidné volby. Jelikož je úplně jedno koho, volíme a zůstane to u nás stejně při starém, můžeme si dovolit tzv. riskovat ztrátu hlasu. Protože při volbě domnělé mainstreamové opozice propadne tak jako tak.

Můžeme volit jakýkoli protest proti dnešnímu stavu. A začít se pomalu odrážet ode dna.

  • Cenu Nadace Charty 77 dostane Banga za postoj k Ortelovi

A protože tahle zpráva letí internetem, vyjádřím se k ní taky.

1. O Hnídkovi/Ortelovi JE ZNÁMO, že má na Romy pifku. Samotnému se mi to nelíbí, ale nenadělám s tím nic. Hnídek/Ortel nicméně má právo mít pifku, na koho chce, Nevím o tom, že by za posledních cca 5 let, co je slavný, proti Romům nějak aktivně brojil.

2. Stejně tak má Hnídek/Ortel pifku na islám. Je zde ale zásadní rozdíl – Romem se člověk rodí, machometánem ne; Rom nemůže přestat být Romem, machometán může přestat být machometánem.

3. Islám, na rozdíl od Romů, ohrožuje civilizaci a svět, jak je známe – a z řady důvodů ohrožuje víc Romy, než ostatní.

4. Banga popletl dvě Hnídkovy agendy – romskou a antiislánskou či „vlasteneckou“. Nedivím se mu, že nesouhlasí s tou první – ale Hnídek nevyhrál slavíka za mladistvé kecy proti Romům, ale za novější postoje, které se projevily v hitech typu „Mešita“. Hnídek/Ortel nemusí být kámošem Romů, ale odporem k islamizaci pomáhá i jim – což je ovšem na Bangu příliš těžké sousto.

Udělení té ceny je ale trapné z jiného důvodu. Má nějak souviset s občanskou statečností. Ovšem kopat do kapely, do které kope drtivá většina „umělecké fronty“, tisk, politici atd., za s taková statečnost není. V posledku to ublíží Bangovi (zviditelní ho to coby vola) i Romům.

  • Proč nevolím ČSSD?

Nedodržuje zákony a nectí Ústavu své země. Příklonem zdánlivě k levicovým voličům pokračuje v díle minulého století ideologie třídní nenávisti. Dělné a schopné občany země odlučuje,ničí střední třídu a zvýhodňuje závislé zaměstnance,úředníky,důchodce a nesvéprávné chráněnce. Rodí bídu. Pro svoji moc poruší i svůj program a podporuje zločin, lže, je úplatná a nemá vizi do budoucna. Nepochopí,že veškeré bohatství země stojí na právu, svobodě, soutěži a umu tvořivých občanů a střídmý stát má jen úkol dát všem ochranu.

  • Krásný okamžik, kdy ministryně školství za Zelené v Severním Porýní-Westfálsku přesedá ze své služební A8 do hybridu, aby to ve městě vypadalo líp.

K její smůle si ale přepřahání někdo všiml a zaznamenal na mobil. Lidi, nemůžete to aspoň dělat někde v podzemních garážích, aby to tolik nebilo do očí? A nám všem ostatním radím – takhle se, přátelé, dělá politika. Naučme se všechna tahle gesta a gestíčka schválně ignorovat, co ignorovat – trestat za ně!

  • Poslanec francouzského parlamentu Meir Chaviv vystoupil se strašlivou kauzou.

Událost se stala minulý týden, kdy 63 letou ortodoxní židovku paní Sáru Luisu Chalimi surově zavraždil přistěhovalec z Mali muslimského vyznání. Tento soused se dokázal dostat do hořejšího patra oknem a volal přitom aláhu akbar, ženu nalezl v posteli, kde ji pobodal a pokusil se ji ubít k smrti, když viděl, že se ještě hýbe prostě ji vyhodil z okna. Francouzská média o události neinformovala a i úřady se snaží nedat vraždě antisemitský podtext a to i přesto, že žena si stěžovala, že tento soused ji neustále proklíná, že je smradlavá Židovka a dalšími antisemitskými výroky, úřady přesto chtějí mít před sebou skutek šílence, než další z mnoha rasových vražd, které postihly Francii a další země Evropy. Sára Chalimi byla profesionální lékařka a vedla ve Francii známou mateřskou školku, dětem věnovala veškerou svoji energii a všichni vzpomínají na její obětavost a velikou zbožnost.

Na protest proti tomuto zakrývání pravdy se uskutečnila v Paříži před domem zavražděné ženy demonstrace, která byla pokojnou demonstrací do chvíle, než asi dva tisíce příslušníků místní židovské komunity nenapadli sousedé antisemitskými urážkami, demonstrace přerostla v násilné střety, ale ani poté nedošlo ke změně v postoji k případu. Proto s ním vystoupil poslanec Meir Chaviv, který zjistil, že o něm nejsou díky mlčení médií informováni ani politici, se kterými se snažil jednat. Na adresu úřadů říká, je samozřejmé, že surový útočník, který vyhodí starou ženu z okna, musí být psychicky narušen, zde jde ale o to, že pakliže by tato žena byla taktéž z Mali nebo z Alžíru, skutek by se nestal. Připomíná i rasové dlouhodobé napadání ze strany vraha, postup v případu pak nazývá antisemitismem podle francouzského zákona, dle jeho slov je pobuřující již to, že u takového jasného případu je motiv případu tímto způsobem vyšetřován a veden. Útočník policistům sdělil, že vraždu mu nařídil korán.

  • Dozajista každý, kdo alespoň trochu sledoval a sleduje dění v tom našem Kocourkově, velmi dobře věděl či alespoň instinktivně tušil, že Marek Dalík se žádného podvodného jednání, tedy slibu zařídit za úplatek něco, co zařídit nešlo, nedopustil.

Sliboval coby důvěryhodný poslíček prostě to, co zařídit šlo. Optimální pro spravedlnost by bylo, kdyby protihodnotou za náhlé propuštění Nejvyšším soudem v obnoveném soudním řízení po pravdě řekl, jak to všechno bylo, koho byl poslíčkem a jak by se hoši šábli. Což samozřejmě neučiní… Takže v posledku zůstane jen tradiční pachuť nad českou politikou a českým soudnictvím… a případné odškodné zaplatíme tradičně opět my.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 003,00 Kč
Vybráno 22.86%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.