31.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Gelové nehty na léto

Sdílejte článek:

(PR) 31|07|2015

Nepodceňujte péči o svůj zevnějšek, k níž patří také modeláž nehtů. Dbejte na jejich originální, barevný a svěží vzhled především ve slunném období, kde tato pýcha dámských rukou jednoznačně vynikne.

Chcete-li si pořídit kvalitní gelové nehty, s nimiž na sebe budete poutat pozornost všech kolemjdoucích, určitě se zaměřte na speciální produktové portfolio internetového obchodu Nehtyprofi.cz. Sortimentem překypující e-shop, jenž působí na trhu od roku 2008.

Neonové UV gely

Chcete-li, aby vaše nehty viditelně zářily, padne volba na nové neonové barvy, které jsou k dostání za 79 Kč. Bezkonkurenční kvalita a vynikající cena, jíž odolá jen málokterá žena. NEON UV gely nabývají nejrůznějších podob a vždy je dokážete dokonale sladit se svým outfitem.

Z žádaných barevných odstínů lze jmenovat minimálně tyto:

  • Zelená
  • Oranžová
  • Fialová
  • Červená
  • Modrá

To je jen malá upoutávka toho, co vám přináší přehledný e-shop Nehtyprofi.cz, v němž se lze zaměřit i na mnohem různorodější či decentnější barvy.

14291-neonove

Pastelové UV gely

Pakliže si to společenská situace žádá, můžete neonové nehty nahradit pastelovými UV gely, které jsou vynikající pro svoji originalitu a nadčasovost. Uvedeným sortimentem modeláž nehtů samozřejmě nekončí, ale teprve začíná.

Internetový obchod Nehtyprofi.cz je plnohodnotně vybaven jak pro domácí, tak profesionální sektor, proto máte možnost narazit i na spoustu dalšího zboží:

  • Zdobení nehtů
  • Přístroje na modeláž nehtů
  • Manikúra a pedikúra

Nakupujte gelové nehty na tom správném místě

Dopřejte si pestrého výběru při pořizování pomůcek pro modeláž nehtů. Uvedený e-shop se pyšní bohatými a kladnými referencemi na portálu Heureka.cz. Získat lze dopravu zdarma již od 1 000 Kč, popřípadě využijete platby kreditní kartou.

Zvelebte své nehty, jak nejlépe to jde a za nejlepší ceny na trhu. Uvidíte, že budete spokojeny.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.