5dff100980d9e18113d4daae4887724d
10.6.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Geert Wilders: Islám je totalitní ideologie a muslimové její oběti

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA 10|06|2016

Je v zájmu naší vlastní západní civilizace, i v zájmu samotných muslimů, abychom povzbudili co nejvíce muslimů, aby se obrátili zády k islámu a stali se křesťany, ateisty, nebo čímkoliv jiným. Odpadlíci od islámu chtějí svobodu.

Předseda v současnosti nejpopulárnější strany v Nizozemí, Geert Wilders se vyjádřil pro server Breitbart. Holandská naděje na budoucnost procestoval islámský svět v době, kdy to ještě bylo možné. Navíc žije a miluje svou zemi, která je velmi multikulturní a bývá dávána často za vzor mírumilovného soužití lidí všech ras a vyznání. Skutečnost tak pohádková ale není.

Pan Geert Wilders považuje Islám za totalitní ideologii a muslimy za oběť této ideologie.

Čím více muslimů se osvobodí od islámu a Mohammeda, tím lépe. Imámmové mluví jinak pro západní veřejnost a zcela odlišně v mešitách pro muslimy. Zcela jednoznačně to prokázal dánský, částečně skrytou kamerou natočený dokument Mešity za závojem. Dokument zaznamenal kázání immámů k muslimům a o lásce, či toleranci nemůže být ani řeč. Vlastně je to hrůza, která dle mě do 21. století nepatří.

Pravá tvář islámu je krutá, nelidská a barbarská.

Evropa 2016 a slova muslimského duchovního imáma, neboli znalce a učitele koránu:

  • Nevěrné manželky ukamenovat.
  • Homosexuály shodit z budovy.
  • Ženy zbité manželem si nemohou stěžovat.
  • Nevěřící a odpadlíci od islámu zaslouží smrt.
  • Právo Šaría musí být nadřazeno demokracii.

Pan Geert Wilders, když Bůh dá budoucí holandský premiér, si samozřejmě nepřeje, aby tyto nepěkné názory a výzvy mohli znít i v Holandsku: „Když jsem procestoval islámský svět křížem krážem, tak jsem se setkal s mnoha přátelskými, pohostinnými a ochotnými muslimy. Ale také si pamatuji represivní islámskou kulturu strachu, útlaku a apatie. Měl jsem to na paměti, když jsem dostával e-maily od muslimů z Nizozemska, ale i z islámských zemí, kteří chtějí uniknout nesvobodě. Ti lidé, kteří mi píší, říkají, že nechápou, proč jsme importovali islámskou kulturu do naší vlastní země, proč jsme mu umožnili, aby se mu zde dařilo.“

Také to nechápu a tuto otázku jsem si v Holandsku pokládal asi každý den. Když jsem o tom mluvil s Holanďany, většinou mi říkali, že za to mohou osmdesátá léta a otevření holanských hranic pro Turky, jakožto levnou pracovní sílu. Ti, se kterými jsem mluvil, tohoto kroku vlády většinou litovali.

Odpadlíci od islámu jsou lidé, kteří se rozhodli pro svobodu, a proto si zaslouží povzbuzení. Existuje čím dál více odpadlíků.Tím méně je nenávisti k ženám. Tím méně útlaku. Tím méně teroru a násilí.

Tím více volnosti zde bude a naše poselství by mělo být jasné, řekl Geert Wilders. „Muslimové opusťte islám, rozhodněte se pro svobodu a otočte se zády k imámům. Osvoboďte se“.

Geert Wilders bývá často nazýván xenofobem, rasistou, populistou atd. Přitom je již léta stálicí nizozemské pravicové scény a bojuje za své Holanďany. Je euroskeptikem a kritizuje politický islám. V Holandsku navrhl zakázat korán a za své výroky již čelil stovkám žalob a stanul i před soudem. Byl osvobozen a již roky žije pod neustálou policejní ochranou.

Policejní ochrana pro pana Wilderse je již dlouhá léta nutná, protože čelí mnoha výhrůžkám za svou odvahu mluvit otevřeně o pocitech, obavách a zkušenostech obyčejných Holanďanů. Neustálá policejní ochrana je nutná i proto, že Geert Wilders je pokračovatelem Wilhelmuse „Pima“ Fortuyna.

Wilhelmus Fortuyn byl nizozemský pravicový politik, zavražděný v roce 2002 ochráncem zvířat a muslimů Volkertem van der Graafem, který za důvod vraždy označil to, že chtěl zastavit očerňování muslimských obyvatel Nizozemska. V Roce 2004 byl Wilhelmus Fortuyn vyhlášen v holandské televizní anketě Nizozemcem století a v Rotterdamu má pomník.

Věřím, že pana Wilderse čeká jiný osud. Věřím, že Geert Wilders spojí Holanďany ve volbách a vyhraje je. Momentálně je jeho strana PVV dle průzkumů jednou z nejpopulárnějších v zemi a moc Holanďanům přeji, aby to vyšlo i za rok ve volbách.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.