ISIS-ciptaan-Amerika
27.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Geert Wilders: „Deislamizujme Západ!“

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA 27|03|2016

Možná nejhlasitější evropský kritik islámu Geert Wilders samozřejmě reagoval na další nelidské a odporné činy radikálních islamistů v Bruselu, a nejen on. Geert Wilders se obává, a opět zdaleka ne pouze on, že teroristickými útoky v Bruselu to zdaleka nekončí. Dle Europolu je v Evropě údajně již tři až pět tisíc džihádistů, kteří bojovali v Sýrii a Iráku za Islámský stát! Nyní jsou zpět doma v Evropě.

Jsou to nebezpeční predátoři, kteří přitom bez problémů chodí ulicemi evropských metropolí. Je skutečně nepochopitelné, že jim evropské vlády umožní po tom všem návrat domů. Ještě děsivější je však, že po svém návratu nejsou okamžitě uvězněni. Kdekdo by si mohl říci, že to není možné, ale bohužel je.

Do Holandska se vrátilo dle vyjádření pana Wilderse již několik set džihádistů a vláda většině z nich umožnila volný pohyb ulicemi. Požaduji jejich okamžité zatčení. Vláda, která tento krok odmítá učinit je morálním spoluviníkem skutků těchto lidských zrůd. Západ se musí deislamizovat, to je jediný způsob jak uchránit naše životy a naši svobodu.

V Amsterodamu byla nalezena uřezaná lidská hlava. Údajně se jedná o čin marocké mafie Morco, která zde operuje. Severoafrické gangy bojují prý v Amsterodamu o území. Starosta Amsterodamu uvedl, že takové věci většinou vidíme v televizních seriálech o mexických drogových kartelech, ale stalo se to v Amsterodamu.

V holandském městě Breda zazvonila policie u bytu učitele Ivera Mila. Tento učitel na twitteru napsal, že je těžké učit žáky, kteří ve třídě tleskají atentátníkům z Bruselu. Policisté jej pokárali za tento příspěvek a již by neměl zveřejňovat takové příspěvky. Tak to jsou pro mě smutné zprávy z údajně z jedné z nejsvobodomyslnějších zemí. Je to pro mě parodie na svobodu projevu, protože islámské projevy nenávisti k Západu, takto expresně řešeny nejsou. Pan učitel dle mě pouze konstatoval, to, co je pro normální lidi šokující a nepochopitelné, toť vše. Normální lidé měli dle mne slzy v očích a asi i vztek po těchto barbarských činech. Tleskat tomu může pouze netvor.

V belgickém Molenbeeku vyvolalo zadržení teroristy Abdeslama nevole a nepokoje části muslimského obyvatelstva. Někteří zcela otevřeně vyjadřovali podporu tomuto teroristovi a považují jej za hrdinu. Na bezpečnostní složky házeli kameny a policisté proti nim nasadili psy. Bohužel tyto mladé muslimy v tom otevřeně podporují i některé muslimské autority, které mladé muslimy nabádají, aby se neintegrovali. Každý den se objevují nová videa, s tímto neuvěřitelným „vděkem“, a to z různých zemí v Evropě.

EU také reaguje na brutální útoky v Belgii. Opět si nejsem jistý, je li to možno brát vážně a nejedná li se o nějaký hloupý žert. Ale nejedná. EU vydá ještě do konce března novou příručku. Tentokrát nepojednává o chování mužů k ženám (v německém Hamburku byla údajně znásilněna v úterý sedmiletá holčička pěti muži arabské národnosti v azylovém středisku, ale policie momentálně případ šetří a více informací není ). EU oficiáně prohlásila, že nová příručka má mladým muslimským mužům vysvětlit, že by na veřejnosti neměli odpalovat bomby.

„Tak to je pokrok, pokud to doposud nevěděli a v Evropě se zcela jistě po vydání příručky budou cítit Evropané bezpečněji“.

Pokud prý chtějí islámští uprchlíci žít mezi námi, musí být nejdříve poučeni o našich zvyklostech. Myslím, že se kniha mine účinkem, protože někteří mladí muslimové mají zcela jiné zvyklosti a o ty naše evropské nestojí a pohrdají jimi, stejně jako námi. EU si slibuje od této příručky odvrácení dalších teroristických útoků v Evropě.

Tomu ale jistě nevěří polská premiérka Beata Szydlo, která po teroristických útocích v Bruselu již nechce splnit závazek předchozí vlády, aby Polsko přijalo uprchlíky. Nevidí žádný prostor, aby uprchlíci přicházeli do Polska.

Bezpečnostní odborníci, ale například i možný americký kandidát na prezidenta Donald Trump poukazují na skutečnost, že Abdeslam měl v Bruselu celkem velký fanklub. Pan Trump ještě dodává, že Abdeslam byl ve čtvrti, kde se narodil a vyrostl a nikdo nic policii neřekl, a toto je trest. V Bruselu se úspěšně skrýval několik měsíců a nikdo jej údajně neohlásil. To kandidátka Hillary Clinton zveřejnila na twitteru své zdělení k Bruselu…“Muslimové jsou mírumilovní a tolerantní lidé a nemají naprosto nic společného s terorismem“. No k tomu mi napadá pouze to okřídlené rčení, že každý muslim není terorista, ale každý terorista je muslim.

Papež František prosí o úctu ke každému uprchlíkovi a bude jim na Zelený čtvrtek umýval nohy v azylovém centru u Říma. V Idomeni ale panuje tísnivá atmosféra. Některé humanitární organizace již stahují své pracovníky z Idomeni z obav o jejich bezpečí. Někteří uprchlíci blokují silnice i vlaky. Řecký reportér z toho viní právě humanitární pracovníky, kteří to prý uprchlíkům radí, aby na sebe upoutali pozornost. Jsou to prý stejní lidé, kteří přiměli uprchlíky přejít makedonskou hranici přes rozvodněnou řeku. Nikdy nepochopím, že je policie nezatkne a nebo nevyhostí, tyto „humanisty“.

Německé bezpečnostní složky považují hrozbu teroristického útoku za akutní. Islámský stát nám slibuje temné zítřky, a to co nás prý čeká bude s Alláhovým svolením daleko tvrdší a bolestivější. Chvála Alláhovi, jenž pečlivě vedl naše útoky a zajistil nám úspěch. Nechť přijme naše bratry mezi své mučedníky (odporné, nelidské a hromadné vrahy, pozn. autora), vzkázal evropanům Islámský stát.

Na závěr napíši pro někoho prorocká slova minulého papeže Benedikta XVI. z bavorské univerzity v roce 2006…„Ukaž mi, co nového přinesl Mohamed, a nalezneš tam pouze věci špatné a nelidské, jako je jeho příkaz šířit víru mečem“. Papež Benedikt sklidil tehdy za svůj výrok velkou kritiku a prý mu ušlo, že si hraje se sirkami na sudu se střelným prachem. Wall Street Journal se jej tehdy zastal a nazval ho statečným Benediktem. Souhlasím. Sirky a sud prachu, tak to je přesný popis pocitu, který mám ze současného papeže Františka a jeho otevřeného srdce pro všechny uprchlíky..

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.