31127
10.8.2017
Kategorie: Společnost

František Ringo Čech: Muslimové začnou v Evropě válku

Sdílejte článek:

SAMUEL PONIŠT

Český herec a zpěvák František Ringo Čech byl hostem povídání Libora Boučka. Ringo Čech mluvil otevřeně o problémech současnosti a budoucnosti.

V úvodu povídání Libora Boučka na serveru Netchanennel.cz, se Ringo Čech. vyjádřil k situací před rokem 1989.

,, Mladí lidé v té době cítí stabilitu. Tehdy jsme totiž tlačili káru jedním směrem. Dnes nefunguje nic, tehdy fungoval alespoň tichý odpor, “  řekl Ringo.

A jak je to v současnosti? Čech tvrdí, že v současnosti je všechno postavené na lži, a vše začíná v Evropské unii.

„Dnes je všechno postavené na lži. Potraviny, život, reklamy. A všechno to začíná v Evropské unii. Zapřeli jsme si minulost, zapřeli jsme svou kulturu. Jsme vedeni blázny, vizionáři. To nejsou snílci, to jsou psychopati kteří vedou Evropu, „rozhořčil se Čech, následně dodal že čeští europoslanci drží jen hubu, místo aby bojovali.

„Držíme hubu a krok, v podstatě se nám žije dobře. Ale ten hrnec mě zavřené víčko a pára se hromadí, „varuje.

Známý český herec či expolitik se zamyslel i nad budoucností, tvrdí že o pár let vypukne v Evropě občanská válka. Vidí to tak, že Turci výzbroje uprchlíků, a ty nakonec vyženou prý až Rusové .

„Celá politika je příšerná, směřuje to k tomu, aby Evropa byla zničena. Kup si pistoli a nauč se střílet … V roce 2021 přijdou uprchlíci, budou vyzbrojeni. Turci jim dají zbraně, „prohlásil Čech, následně ještě podotkl, že lidé nejsou až tak hloupí a vzniknou domobrany.

„Lidé naštěstí nejsou až tak blbí. Vojáci se dávají dohromady. Vzniknou domobrany. Vojáci se už sdružují, okamžitě bychom měli zavést povinnou vojenskou službu, alespoň na půl roku, aby se naučili střílet. Nevím, co si ti naši papaláši myslí že se stane. 

Pokec Libora Boučka s Františkem Ringo Čech, si můžete prohlédnout ZDE.

ZDROJ: Samuel Poništ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 2 630,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
loading...
176 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.