Francouzky Afričanům

Sdílejte článek:

JO 26|06|2015

Toto heslo hlásala nástěnná malba v centru Paříže, kterou zhotovila pouliční umělecká skupina „Le MUR“. Ta je placená mimo jiné i městskou radnicí, a to každoročně částkou 17 000 € (cca 460 000 Kč).

Kromě zmíněného hesla obsahuje malba přeškrtnuté slovní spojení „Francie Francouzům“ a neomarxistické ztvárnění Jany z Arku. Její autor vyzdvihuje feministickou stránku celé malby, protože jeho „Jana“ má krátké vlasy (celá postava vypadá spíše chlapecky než žensky) a v rukou drží rudou vlajku s nápisem „svoboda, rovnost, lidskost“. Lidskost nahradila ve známém revolučním heslu bratrství, aby v něm mohly být zastoupeny i ženy.

francuzky-africanom

Malba vyvolala značný rozruch, protože Francouzi mají ještě v čerstvé paměti případ znásilněné mladé dívky, kterou si skupina afrických imigrantů vybrala jen proto, že byla Francouzka. Odpověď na malbu přišla téměř okamžitě.

francuzky-francuzom

Francouzská žena škrtla „pokrokové“ heslo „Francouzky Afričanům“ a uvedla vše na správnou míru, tedy „Francouzky Francouzům“. Zároveň dopsala, že „antirasismus“ je jen krycí slovo pro „antibílý“, čímž vlastně velmi trefně shrnula, o čem to celé je.

Pokud jste dosud nevěděli, že něco jako neomarxismus a multikulturní socialismus existuje a co vlastně představuje, tady to máte shrnuto v jedné malbě – šíření nenávisti proti vlastnímu státu a národu, deformování jeho minulosti, prosazování rasového míchání (vždy se přitom zobrazují bílé ženy s černými muži) a podpora všech LGBTIXYZ-úchylek. A to vše za účelem dosažení utopické rovnosti všech lidí.

Neděkuji a neprosím!

ZDROJ: beo.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2017: *****

Jitka Dvořáková 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Tomáš Foldyna 786,84 Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Yweta Halberstadt 123,45 Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Žaneta Manoušková 250,- Kč, Štefan Horák 300,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Radoslav Richtář 1000,- Kč, Jaroslav Hanyáš 1000,- Kč, Jiří Fridrich 50,- Kč, Marie Tichá 500,- Kč, Zdeněk Šebelle 100,- Kč, Jiří Hrabák 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 360,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.