ws
11.11.2016
Kategorie: Společnost

Financuje Soros s DP nepokoje, aby Obama musel vyhlásit stanné právo a Trump tak nemohl převzít úřad prezidenta USA?

Sdílejte článek:

COM/CDP

Obama zvažuje, že vyhlásí na základě občanských nepokojů stanné právo. Tyto občanské nepokoje organizuje a financuje Soros společně s demokraty. Pokud se tak stane a Obama vyhlásí stanné právo, tak Trump nebude moci převzít Bílý dům a Obama tak nadále zůstane prezidentem!

Zdá se vám to jako velmi za vlasy přitažený scénář současného vývoje v USA? Deník Conservative Daily Post píše: V každé soutěži je vítěz a poražený. Je to prostě tak. Když jsme byli děti, vždy jsme se učili vzdát poctu oběma stranám. Slávu vítězům, čest poraženým.  Ano, někdy to v tvrdé konkurenci bolí, ale pokud přijmu prohru čestně, lidé to ocení. Problém s dnešní mladou generaci je, že zapomněli, jak prohrát čestně.

Po oznámení, že Donald Trump vyhrál prezidentské volby, začali „demokraté“ protestovat. Doslova ignorují vše, co se měli jako malé děti naučit o prohrávání naučit. Ale tyto protesty pokračují a gradují. A je zde jeden člověk, který se zdá být duchovním otcem toho celého. Miliardář George Soros. On byl také zodpovědný za financování některých protestních skupin, které rozvracely Trumpovy předvolební mítinky.

Během volebního období, bylo zjištěno, že Soros byl za některými z akcí demonstrantů. Chtěl vyvolat scény násilí. A teď, když byl Trump zvolen prezidentem Spojených států, ti samí lidé na ulicích protestují proti jeho vítězství. Jsou to ti samí lidé, kteří dříve podněcovali k násilí na shromážděních Donalda Trumpa. Lidé již dříve placeni Sorosem, takže je velmi pravděpodobné, že on je ten, který platí občanské nepokoje i teď.

A existuje konkrétní důvod proč Soros chce mít na protestech násilí. Když začnou být protesty masové  a násilí na nich začne eskalovat, začne tlak veřejnosti na prezidenta, aby to vyřešil. To by znamenalo, že prezident Obama bude muset vyhlásit stanné právo.

Stanné právo znamená pro prezidenta USA postup dle „National Emergency“ – tedy prezident by mohl suspendovat předání moci kvůli skutečnosti, že existuje „národní nouzový stav.“  Proto v případě, že by se tak stalo, Trump nebude moci nastoupit po dobu jeho platnosti do Bílého domu. Obama by pak zůstával prezidentem Spojených států. Je zde velká šance, že to byl záložní plán pro některé „demokraty“ po celou dobu.

Podělte se o tento článek a ukažte jej lidem, aby pochopili, že Soros má plán pro všechny tyto protesty. Chce vytvořit dost velké občanské nepokoje, aby Obama musel vyhlásit stanné právo a zastavil tak předání vlády Trumpovi.

ZDROJ: Conservative Daily Post

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
168 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.