10548946_529075143860005_1413278224807120846_o
24.11.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Farma pod Ještědem – kozí produkty, ubytování

Sdílejte článek:

Potřebujete někde o víkendu relaxovat, ale nemáte peníze na nějaké drahé výlety? Jeďte rekreovat na farmu v severních Čechách, na které si skvěle odpočinete, máte možnost bohatého programu a ochutnávek skvělých bioproduktů. Půjde o odpočinek, na který jen tak nezapomenete.

Kdo jsme?

Jsme kozí farma, na které si odpočinete, načerpáte síly a můžete si odvézt skvělé kozí sýry a další produkty. Najdete nás v malé obci Javorník v Přírodním parku Ještěd. Rádi vás u nás ubytujeme, pohostíme, ukážeme naše zvířata a dáme možnost ochutnat veškeré výrobky.

Ubytování

U nás se můžete ubytovat hned v několika zařízeních. Chcete prožít venkovský pobyt? Potom si vyberte ubytování v chalupě. Ta prošla rekonstrukcí v roce 2013, je tedy plně zrenovována a moderně vybavena. Nabízí ubytování až ve třech ložnicích pro 2-6 lidí. Pronajměte si ji s celou rodinou nebo s kamarády na týden a dostanete se na velmi příjemnou cenu. Pobyt zde je komfortní, chalupa je ústředně vytápěna, má veškeré hygienické vybavení a vlastní parkovací místa.

Druhá možnost je pronájem apartmánu. Jako kozí farma nabízíme několik apartmánů s tematickými názvy jako Strakatá či Bílá koza. Užijete si plné pohodlí, wi-fi připojení, vlastní koupelnu nebo satelitní televizi. Při příjezdu vás navíc bude v apartmánu čekat láhev vína dle vašeho výběru. Přesvědčte se sami a přijeďte za námi!

Více informací na stránce Farma pod Ještědem.

Produkty

Nabízíme širokou škálu kozích bioproduktů, ze kterých si každý vybere. Nikdy jste nepili kozí mléko? A není čas to napravit? Jeho obsah tuku je velmi podobný jako u mateřského mléka. Již ve starověku se považovalo za elixír dlouhověkosti. Nezůstávejte jen u kravského, kozí mléko je skvělé a je chyba ho nevyzkoušet.

Každý kozí sýr je specifický svou jemnou chutí a krémovou měkkostí. Kozí sýry nejsou zcela obvyklé, ve světě jsou ovšem díky své kvalitě oblíbené a tento trend přichází i do Čech. U nás sýrům věnujeme maximální péči a snažíme se svým zákazníkům nabídnout to nejlepší. Všechny naše kozí produkty jsou zcela BIO, můžete si klidně jít pohladit naše kozy, které nám dávají mléko.

Dárkové balíčky

Navíc jsme pro vás připravili jedinečné dárkové balíčky, se kterými můžete podarovat své známé nebo si prostě jenom udělat radost. Kromě kozích sýrů přidáváme i skvělá lahvová vína a domácí marmelády. Cena se odvíjí od velikosti balíčku, rozhodně však nečekejte, že vám dvě dárková balení vyluxují peněženku. Nebo chcete podarovat pobytem na farmě své příbuzné? Vystavíme vám na míru dárkový poukaz, se kterým uděláte radost každému.

Sbíhali se vám při čtení sliny nebo jste se těšili na poklidný venkov? Potom neváhejte, Farma pod Ještědem vás netrpělivě očekává.
.
(PR)
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.