534616_article_photo_imigranti-v-parku-campo-marzio-vicenza-italia_900x
7.7.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Falešný uprchlík! Rozsudek od soudu nebo z blázince?

Sdílejte článek:

MONIKA PILLONI 07|07|2016

Nelegálnímu imigrantovi z Nigérie nebyl přiznán status uprchlíka. Zůstane tady s námi ( za „rozumnou“ cenu ve výši 60 tisíc euro z veřejných peněz ) až do roku 2020, roku, ve kterém soud stanovil odvolací slyšení

Není to žádný uprchlík, ale bude ještě v Itálii využívat výhod „programu ochrany pro migranty“ až do roku 2020. Kolik podobných případů ještě existuje???

Příběh tohoto 22 letého nigerijce (Lucky Okolo – pravost jména není jistá), vyšel najevo při policejní kontrole v parku „Campo Marzio“ ve městě Vicenza. To je důkaz jak funguje obscénní mašinerie a BUSINESS, který řídí PD Coop (Kooperativa neboli družstvo vládnoucí Demokratické strany). Nelegální imigranti jsou rozmazlováni v hotelu na náš účet po celá léta.

Afričan připlul na Lampedusu 30.května 2015 po zaplacení tisíce eur a po tom co byl vyzvednut spolu s ostatními od přisluhovačů premiéra Renziho prakticky ještě v Libyi.

Na Sicílii byl vyfotografován, byli mu vzaty otisky prstů a zapsány identifikační údaje, které o sobě tento nelegální imigrant sám udal a které se tudíž nemusejí zakládat na pravdě (tak jako většina imigrantů připlul bez dokladu totožnosti). Následně byl přemístěn do města Sassari (Sardinie), kde mu byl nalezen nový byt, který byl samozřejmě pod záštitou „Coop PD“.

Okamžitě podal žádost na status uprchlíka, ale vzhledem k tomu, že je z Nigérie a v Nigérii není válka, územní výbor v říjnu jeho žádost zamítl. Po tomto rozhodnutí to takto dobře nikdy neskončí, protože COOP mají právníky, kteří na náš účet pro své klienty/nelegální imigranty, podávají odvolání. Což se také v tomto případě stalo a bylo podáno odvolání u soudu v Cagliari.

Také zde nakonec zůstává otázka, proč se cizinec rozhodl přestěhovat do města Vicenza, místo toho, aby si užíval moře na Sardinii a raději se poflakuje v parku Campo Marzio (jedna z hlavních drogových oblastí v této provincii).

Zde vidíte, že jakmile se k nám jednou dostanou, tak už se jich hned tak nezbavíme i když se rozhodne, že z žádné války neutíkají a nemají žádný nárok na azyl. Pseudo-neziskové organizace se mohou tetelit radostí nad milionovými výdělky na organizované invazi. Děje se přesně to před čím jsme s předstihem již varovali. Berme to tedy jako další opravdu vážné varování a postavme se proti příjmu nelegálních imigrantů.

ZDROJ: Monika Pilloni

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.