10.8.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Exotická dovolená vašich snů

Sdílejte článek:

(PR) 10|08|2015

Žijeme na planetě, která je rozmanitá a neskutečně pestrá. Život na jedné části země se velmi liší od života v jiných krajích. Snem mnoha lidí je poznat vzdálené kraje a objevit nádherná exotická místa. Probuďte v sobě touhu po poznání. Nezapomenutelná exotická dovolená se nesmazatelně zapíše do vaší paměti i srdce.

Nádherné lesy národních parků Kanady a USA

Poznejte krásy čisté přírody na americkém kontinentu. Během více než 17 denního zájezdu objevíte přírodní zajímavosti na severozápadě USA a Kanady. Uvidíte hluboké kaňony, monumentální a dramatické vodopády, čistá ledovcová jezera v barvě smaragdu s odlesky okolních mohutných hor. Projdete se v lesích, jaké u nás nenajdete a uvidíte jedinečná přírodní bohatství. Při troše štěstí spatříte soba, losa, mývala nebo kojota, případně zahlédnete medvěda.

edovol

Vyzkoušejte si život v New Yorku a dalších rušných metropolí USA

Spojené státy jsou zemí splněných přání a velkých snů. Vyzkoušejte si na pár dní, jaké to je, žít americký sen. Navštívíte New York City se všemi jeho krásami a možnosti, od proslulé Wall Street, až po sen muzikálových herců, Broadway. V prodloužené variantě zájezdu se podíváte i do Philadelphie a sídla vlády celých Spojených států, Washingtonu.

Objevte pravou exotiku na Madagaskaru

Země majestátných baobabů a roztomilých lemurů vás uchvátí svou naprosto jedinečnou přírodou, kterou nikde jinde na celém světě nenajdete. Udělejte si výlet do tajemných deštných pralesů ukrývajících různá stvoření, spatřete křišťálově čistá posvátná jezera a na vlastní oči se přesvědčte o jedinečnosti pískovcových jehel v národním parku Isalo.

Vypravte se na Srí Lanku do království čajovníkových plantáží

Týdenní exotická dovolená vás dostane na ostrov původně zvaný Cejlon. Poznáte místo pěstování legendárního čaje, nakouknete do místní buddhistické i hinduistické kultury a vypravíte se do pralesů, kde žijí sloni.

Zažijte luxusní zážitek ve Spojených arabských emirátech

Objevte bohatou zemi, na jejíchž písčitých plážích se před nedávnem objevil čirý luxus a okázalé bohatství. Spatříte nejmodernější architekturu, podíváte se na umělé ostrovy ve tvaru palem, budete mít příležitost vyfotografovat si klasické arabské mešity a během toho všeho okolo vás budou procházet lidé zahalení v dlouhých pláštích, kteří mají to štěstí a mohou žít v novodobém ráji na zemi.

Prozkoumejte Thajsko křížem krážem

Vydejte se na zájezd opředený exotikou na nejkrásnějších místech Thajska. Užívejte si nádherných čistých pláží na ostrově Krabi a objevte prastará královská sídla dávných vládců.

CK Redok Travel se věnuje hlavně přípravě poznávacích a exotických zájezdů na nejzajímavější místa na zemi. Za sebou má více než 19 let působení na trhu a tisíce spokojených zákazníků. Pro věrné klienty připravují speciální výhody a slevy.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.