12.6.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropský komisař pro otázku rovných práv … tak ten mi chyběl

Sdílejte článek:

KATEŘINA GAJDOŠOVÁ 12|06|2014

Těším se na fungování nového evropského parlamentu a bavím se nad články, u kterých nadšeně hýkají pseudo –multiculti-humanisti z půlky Evropy. EP konečně získal zástupce z řad romského společenství – plavovlasou feministku ze Švédska s romskými kořeny po matce – Sorayi Post.

 

 

Nejde o to, že je na půl Romka, jde o program, se kterým kráčí do EP. Docela se divím, že tak multiculturně obohacená země jako je Švédsko pošle do EP takového zástupce. (Myslím, že na předměstích švédských měst už si taky užili s tou hordou Turků, Iránců, Jugoslávců atd.. své) Mezi hlavní pilíře programu patří rovnoprávnost mezi muži a ženami, sílící rasistické nálady, xenofobie, diskriminace kvůli etnicitě apod.

 

„Pokud budu zvolena do EP, první věcí, o kterou se pokusím, bude tlak na ustanovení evropského komisaře pro otázku rovných práv a boj proti rasismu,“ uvedla před volbami Soraya Post.

 

Paráda, další zbytečný eurokomisař co, 1x ročně vyplodí zprávu, která bude všechny varovat a doporučovat před sílícími extrémistickými názory, skutečně všem chyběl. Zmapovat situaci a vyplodit nějaký ten roční škvár zvládne každý, otázkou je, jestli nabídne i řešení. Takové, které samozřejmě nebude znamenat jen přilití dukátu do chřtánu začleňovačům a jim podobným etno-byznysmenům.

 

 

Předpokládám pozitivně diskriminační návrhy na povinné kvóty zaměstnávání Romů a Arabů, dále to bude kvóta pro ženy (mohla by si podat ruku s Bohoušem a Marksovou) a taky kvóta pro gaye a lesby … ať počítám, jak počítám, na normálního chlapa, který není ani ženská, ani s prominutím teplouš ani cikán nebo muslim zbyde jen pouhopouhých pár procent na trhu práce …. Sorry máš sice červený diplom z Harvardu, ale na stejný místo už máme svobodnou matku, gaye a přistěhovalce.

 

Mimochodem – já bych taky ráda brala za stejnou práci, stejný prachy jako chlapi, ale nemůžu přece vyžadovat přijetí na pracovní pozici jen proto, že jsem ženská (nebo cokoliv jinýho) – vždyť  brečením snižuju svoji „vlastní hodnotu“.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč, Barbora Fleissigová 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 205,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
1 komentář
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.