teror62017
18.6.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropská politika – vraždění v přímém přenosu bude samozřejmostí!

Sdílejte článek:

LEOŠ PROKEŠ

Když začaly první teroristické útoky na Evropany, většina obyvatel ČR byla zděšena. Informace o útocích plnily všechna média a probíhaly diskuse mezi politiky a veřejností.

Politici přesvědčili české občany o jejich bezpečí a ujistili je, že mají vše pod kontrolou. Padlo i několik závažných výroků jednotlivých politiků, šlo ovšem jen o klasický populismus. Příkladem je Andrej Babiš, který mluvil o potápění lodí přímo na moři a boji s migrací hned v jejím počátku. Ovšem boj s migrací by mu přitížil v soukromém podnikání a jít proti EU si nemůže dovolit. Podobných nesouhlasných projevů s migrací bylo politiky vyřčeno mnoho, ale zatím vidíme jen boj o křesla do poslaneckých lavic.

V současnosti se občané ČR o teroristické útoky tak nezajímají, stěží si přečtou jen titulek článku.

Teroristické útoky na Evropu jsou jakousi samozřejmostí, tak nějak jsme to přijali a jsme přesvědčeni o tom, že se dějí v jiných státech EU. Přestaneme jezdit do Paříže a Londýna. Když v cestování vynecháme tato města, bude zřejmě vše v pořádku. Jsme Evropané, co když se zaútočí i v Česku? Pak se budeme hlásit hrdě k Evropě a chtít pomoci?

Islámský terorismus je promyšlený, Islamisté podnikají teroristické útoky na obyčejné lidi. Aspoň prozatím nepodnikají útoky na významné osobnosti. Historicky je známo, že když někdo podnikne atentát ve jménu přesvědčení, náboženství či národnosti na někoho významného, začne se situace řešit ihned.

Atentát na Františka Ferdinanda v Sarajevu, jenž byl spáchán na následníka rakousko-uherského trůnu, byl záminkou k vyhlášení války Srbsku Rakousko-Uherskem a je považován za příčinu první světové války.

Atentát na Heydricha znamenal vyhlazení obcí Lidice a Ležáky a popravu mnoha osob.

Jednoduché řešení: postavit do řady všechny a vyhostit z Evropy. Věříš v Islám? Tak táhni! Jsme Evropané, máme svá pravidla a nechceme, aby je někdo měnil!

Ale dokud bude IS vraždit lidi bez politického statusu, nic se nezmění.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.