isis-1024x681
8.2.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropě hrozí nebezpečí v návratu bojovníků Islámského státu

Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA

Kdyby byl svět podle multikulturalistů, tak dnes posloucháme muezzina z mešity a ženská práva by byla zúžena na průzor v burce. Naštěstí jsou zde „extrémisté“ a „populisté“, kteří těm ideově a humanisticky vyspělým „hází“ klacky.

Nikdo dnes nedokáže říci, kolik žije v Evropské unii muslimů. I kdyby to bylo pět procent tak je to celkem 25 milionů obyvatel Evropy. Relativně celkem zanedbatelný počet vzhledem k celkovému počtu 510-ti milionů obyvatel EU. Z tohoto množství 44 procent vyznává „fundamentální“ islám. To je jedenáct miliónů obyvatel. Jedna třetina muslimů je ochotna použít násilí pro obranu islámu. To je přes sedm milionů obyvatel. Mimochodem obrana islámu je v islámském učení široký pojem. Protože útok na islám je i odmítnutí konverze k islámu. Přes 75% procent muslimů ve Francii by si přálo právo šária jako hlavní zdroj práva, tedy nejen jako náboženský, ale také společenský normativ. V Německu to je prý jen patnáct procent.

Nechci a nebudu polemizovat s výzkumem, který zveřejnily Evropské hodnoty. Spíše se chci zamyslet nad tím, co není řečeno. Proč to Evropa nechala dojít tak daleko? Proč se proti tomu účinně nebrání? Osobně si totiž myslím, že čísla, která zveřejnily Evropské hodnoty jsou podhodnocená, vzhledem k tomu, že Evropa je vždy překvapená útoky tichých a ochotných „kluků“, kteří snad dokonce pomáhali babičkám přes přechod. Ale jinak to nebyli praví muslimové. Někteří z nich brali drogy, pili alkohol a proháněli děvčata. Ve ValMezu máme několik muslimů. Nevím zda berou drogy, ale děvčata prohání a chlast jim není cizí. Stejnou zkušenost mám i z Kanady z Winnipegu. Tedy pokud nepotají dalšího muslima. Pak jsou docela „ortodoxní“.

Státy Evropské unie nemají přehled kolik muslimů od nich odešlo bojovat do řad Islámského státu, nemají přehled kolik muslimů sympatizuje s Islámským státem. A hlavně nevědí, jak to řešit. Problém je nejen v tom, že možná Německo má hrubou představu kolik muslimů odešlo bojovat do Sýrie za Islámský stát, ale již nikdo neví, kolik muslimů v Německu tyto „bojovníky“ podporuje a sympatizuje s nimi. Ve Švédsku mají jasnou představu. Bojovníci Islámského státu dostanou školení a bude vše vyřešeno. Nejspíše je nebude školit medvídek Pú, protože jeho kamarád je prasátko. Osobně mi to připadá směšné, zvláště když i dnes je touha zavírat a odsuzovat pomalu stoleté lidí za zločiny v Druhé světové válce.

Ti bojovníci z Islámského státu se nevracejí proto, že by jím došlo, že páchají zlo, ale proto, že Islámský stát, jejich ráj na zemi, skončil a vědí, že v Iráku, Iránu, Rusku, Sýrii by je nečekalo nic lepšího než trest smrti. Ostatně jak se o tom nedávno přesvědčila jedna zapálená „německá“ muslimka. Vracejí se proto, že vědí, že nebudou vydáni do zemí, kde jim hrozí trest smrti a proto, že současná Evropa bude mít snahu je „pochopit“ a mají zde větší šanci být rychle na svobodě. Humanismus nade vše, i kdyby to mělo stát lidské životy. Prostě člověk nade vše. Jen tam nějak chybí člověk, ale převládá ideologie. Ostatně jako v každé ideologii, která se ohání člověkem a jeho právy. To už bylo patrné během Francouzské revoluce, kdy skončil na gilotině každý, kdo nesouhlasil s myšlenkami, která ta revoluce přinesla a nakonec dospěla k první plánované genocidě v dějinách lidstva ve Vendee.

Ve smrti člověka neexistuje pointa. Jen smrt. V životě společnosti, národa je smrt jen dočasnou kapitolou, ovšem za jedné podmínky. Pokud ta společnost si nezvolila smrt jako konec vlastních dějin. Společnost, která řeší kolik existuje sexuálních osobností, společnost, která řeší kdo má ustoupit silnici, zda cvrček anebo člověk je rozhodně „vyspělá“ a nemá žádné jiné problémy. Mimo lidí, kteří to kazí vtíravými otázkami.

martin-kavka19803062_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
19 komentářů
  1. Helena Novotná
    • Helena Novotná
  2. Helena Novotná
      • Helena Novotná

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.