islamkomfas
24.6.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropa čelí dvěma hrozbám: Teroristům a socanům

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

Obě skupiny, jako by spolupracovaly. Sluníčkářští, multiklulturní socialisté vítají v Evropě migranty, většinou ilegální, mezi kterými jsou teroristé. Socani chtějí, aby vědci, lékaři, inženýři a učitelé z Afriky oplodňovaly naše ženy. Ty jsou však jen znásilňovány a vražděny.

Zatím všichni teroristé, co vraždili nevinné Evropany byli muslimové. Ale v novinách se dočteme, že pachatelem byl frustrovaný Angličan, Francouz, Němec, Belgičan, sice s muslimským jménem, ale dohnaný k činu nepochopením ze strany většinové společnosti. CNN pak natočí nahranou reportáž o zinscenované demonstraci muslimů proti teroru v Londýně a ve skutečnosti arabský svět jásá nad mrtvými Evropany. Kdo to organizuje a platí?

Za socany stojí roky rozdávání z cizího, rozkrádání toho, co vybudují pracovití a následné rozdávání flákačům jen proto, aby získali hlasy, moc a tak mohli rozkrádat dál. Zase slibují platy, služby zdarma a veřejně přiznávají, že to rozdají flákačům díky tomu, že znárodní (zdaní jak říkají oni) bohaté a schopné a pracovité, co živí tuto společnost. Prostě, úspěch se trestá a tak budou mít všichni všechno, tedy nikdo nebude mít nic.

Nechci tady ilegální migranty a potencionální teroristy. Nechci tady socany. Mám zásadní problém určit, která skupina nás ohrožuje více, ale mám vážné podezření, že mezi nimi není zásadní rozdíl. Jedna skupina vraždí jedince, druhá dusí všechny. Obě skupiny mají jedno společné – „převychovat“ nás, využít, zneužít, vyždímat. Nastolit vládu strachu. Donutit nás makat na ně. Salámovou metodou nás zbavit práv a navalit na nás povinnosti.

Oni zabíjejí jedince, aby vyvolali atmosféru strachu a rozvrátili ekonomiku, ale nechtějí nás ve skutečnosti vyvraždit, protože by je neměl kdo živit. Oni nás nechtějí vyvraždit, ale udělat z nás své otroky.

Obě skupiny nás potřebují s obojkem na krku k životu. To nesmíme dopustit.

Autor: Michal Malý

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.