26.12.2013
Kategorie: Multikulturní soužití

Evropa by měla přijímat pouze křesťanské utečence

Sdílejte článek:

LUCIE AMÁLIE SULOVSKÁ 26|12|2013

Hnusní islamofóbní Evropané (v tomto případě Češi) naházeli vepřové kosti před mešitu v Brně. BIS je jistě zahrne do své zprávy o extrémismu, takzvaní ochránci lidských práv bijí na poplach a (nejen) v Iráku se dál vesele vraždí křesťané.

 

 

Miliony muslimských běženců každoročně utíkají z muslimských rájů do hnusné Evropy plné nevěřících psů, ze které se následně snaží udělat stejný muslimský ráj, stejný jako ten, ze kterého utekli. Tito běženci mají obvykle jen jeden cíl – přiživit se na bohatém sociálním systému, jehož podporou si zejména levicoví politici v západní Evropě zajišťují své voliče (odhaduje se, že více než 90% muslimských přistěhovalců ve Francii volilo socialistu Hollanda a vzhledem k těsnému výsledku tak volby ovlivnili v jeho prospěch). Je to v podstatě taková vzájemná spolupráce.

 

Následují stále vyšší a vyšší požadavky rychle se rozrůstající se menšiny, která je absolutně nekompatibilní s evropskými hodnotami, stálé ustupování na úkor původního obyvatelstva. Ale stejně jako Chamberlain a další v Mnichově neukojili Hitlerovy choutky porcováním Československa, ani Evropa nikdy neuspokojí svými ústupky muslimské přistěhovalce. Bude ustupovat tak dlouho, až už nebude kam.

 

 

Pokud však mají zájem soudruzi z Bruselu opravdu pomoci, mají komu. Mohou pomoci těm, kteří jsou minimálně kompatibilní s evropskou kulturou a smýšlením. A těm, kteří pomoc opravdu potřebují, protože jejich hlavní motivací není touha přisát se na evropský sociální systém, ale touha přežít.

 

Křesťané jsou ti, kdo jsou v muslimských zemích masově vražděni příslušníky náboženství míru. Mnohdy tomu napomohli také sami Evropané, když pomáhali likvidovat diktátorské (ano, diktátorské) režimy v zemích, kde demokracie existovat jednoduše nemůže, protože ji ani nikdo nechce – vzápětí se zvrhne v další diktaturu, tentokrát náboženskou. Tím napomohli výstavbě jatek, na nichž jsou denodenně vražděni křesťané jak na běžícím páse.

 

Egypt, Irák, Sýrie, Libye…

 

Za pár let zbylo z jeden a půl milionové komunity křesťanů v Iráku odhadem 200-500 tisíc lidí. Každodenně čelí útokům, jsou vražděni, vyháněni ze svých domovů, jejich čtvrti a kostely jsou vypalovány. Tito lidé mají stejný kulturní základ jako Evropa – ale Evropané podporují jejich vraždění.

 

Jsou systematicky likvidováni i během největších křesťanských svátků, během Vánoc…

 

V celém mohamedánském světě jen dvě země plně respektují náboženskou svobodu, kterou se ohání všichni samozvaní ochránci lidských práv, kteří bojují s údajně bující islamofóbií v Evropě – Sýrie (zatím, nejspíše ne na dlouho) a Jordánsko. Ve všech ostatních zemích křesťané zakouší menší či větší příkoří a diskriminaci. Příklad: v SAE křesťané mohou v soukromí vykonávat své rituály, v Saudské Arábii jim za to hrozí trest smrti stětím.

 

Ona bájná tolerance, kterou se naše pátá kolona tak ráda ohání, musí být oboustranná. Jinak to není nic než obyčejná slabost.

 

PS: V médiích ani zmínka o úspěších Libye bez Kaddáfího – takže pokud to nevíte, v Libyi bylo jen velmi nedávno zavedeno právo šaría, čímž se stala dosud (na muslimské poměry) relativně tolerantní Libye další zemí, kde křesťané (ale i malé skupinky židů či ateistů) v podstatě nemohou existovat.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
2 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.