modern-war
15.10.2017
Kategorie: Společnost

EU stále na cestě appeasementu, nedrážděte nepřátele

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Jako hvězdy této dobré tradice, Chamberlain a Daladier, dnešní evropské elity se se zhrozí kdykoliv Trump odmítne jakékoliv vydírání, ať už je to KLDR nebo Irán. Kimové pokaždé když vypálili rachejtle a zahrozili pěstičkou, tak dostávali od USA výpalné, čímž to dotáhli až k atomovce, podobně to říkal hrdlořez Lenin, že si kapitalisté sami zacálují svou vlastní oprátku.

Irán je také na dobré cestě si pořídit jaderné zbraně, jen zrušte sankce ať se jim to podaří co nejdříve, hrozí Sigmar Gabriel, další echt evropský politik, nedráždit, nepřítel by se mohl dožrat. A než by si nechali od nepřítele vynadat a ztratit tak chuť na dnešní večeři, tak jim raději jděte na ruku. Jen ten „buran“ Trump chce nějaké sankce, chce jim házet klacky pod nohy.

Podle Gabriela, kdyby „buran z Bílého domu“ nějak začal bránit mírovému počínánní Iránu, mohli by se tam prý dostat k moci lidé kteří nejsou nakloněni k dialogu. Ten dialog zatím vesele pokračuje, a mezi tím se Iránci k té atomovce chtějí dostat tak jako tak, dá rozum. Ale bude se dělat že ne, a to zatím stačí, proč si dělat zlou krev teď, když jaderné zbraně zatím nemají, počkáme si až je mít budou a pak budeme znova vyjednávat.

Je s podivem kolik lidí takto uvažuje, a to nejen o možné válce. Proč se někteří Češi tak bojí islámu a muslimských migratů když tito v Česku ještě nejsou? Ať si počkají až budou problémy, a teprve PAK ať se obávají. Tohle je totéž. Raději věří iránské vládě, korejské též, jen ne té americké, protože nevěřit Američanům nemá následky žádné, přispěchali by na pomoc Evropě kdyby opravdu vypukla nějaká válka, ale z agresivních diktátorů jde strach, i když někteří jsou daleko, a aby se neřeklo že z nich máme nahnáno, tak si namluvíme že jim věříme, že oni dodržují smlouvy a sliby, a pokud Irán se dostane k atomovce, a něco podnikne, je to blízko Evropy, tak se řekne že jsme to nemohli tušit, a kde sakra ti Američané otálejí?

A další námitka je – Izrael má atomovky, proč ne Irán? Inu, policie nebo armáda má samopaly. Nevadí mi to, ale kdybych viděl na ulici týpka, o kterém vím že je mírně praštěný, jak si to štráduje s kalachem po ulici, tak volám policii. Pokud má soused kulovnici a je to normální chlap, zůstávám v klidu. Od Izraele se útoku nedočkáte, zvláště ne atomového, ale ani od Američanů, ba ani od Rusů nebo Číňanů, to jsou zbraně na to aby si ostatní dali bacha.

Jenže KLDR nebo Irán, tam už je to dost nejisté, to je přesně jako nějaký pošahaný soused o kterém víte že je buď fanatik, nebo naprosto všehoschopný rozmazlený nádiva, a v tom je ten obrovský rozdíl. KLDR – té ať se bojí sousední země, ale Irán není od Evropy zas moc daleko.

 

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 125,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
loading...
83 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.