refugee_oped_imago-1024x752
28.1.2016
Kategorie: Společnost

Estébácké metody sluničkářů

Sdílejte článek:

LIBOR SYNEK 28|01|2016

Jistě si všichni revolucionáři z roku 1989 pamatují na fámu, kterou umně vypustila tehdejší Státní bezpečnost. Poručík tehdejšího SNB Ludvík Zifčák, coby Milan Růžička při demonstracích zemřel. Byl ubit pořádkovou jednotkou SNB.

Naprosto stejnou metodu nyní použil  Evropskou unií chráněný lidský druh, takzvaný sluníčkář. Tento druh člověka, jsme si zde za posledních 25 let vychovali sami. Sice nás stojí nemalé peníze, jeho udržení se u života, ale jinak se mu daří dobře. Většinou se tento druh, neuměje pracovat, uchyluje do humanitárních organizací, kde se po něm nechce ani vyměnit žárovku. Tyto organizace, soustředící tento druh člověka, ale nežijí z peněz, které by si vydělaly, ty žijí právě z peněz našich, kterými je již tak dlouho držíme při životě.

Jakýsi humanitárně sluníčkový nýmand vypustil fámu, že trpící běženec zemřel před úřadem, kde čekal na vyřízení azylu. Nebohý sluníčkář si dokonce běžence odvedl domů a když zjistil, že je opravdu vážně nemocen, má 40 stupňovou horečku, a že zřejmě nedožije dalšího večera, poslal ho zpátky před konzulát. Tam nebožák zemřel. Možná ho ranila mrtvice, když viděl tu frontu. To se asi již nedozvíme.

V Německu se strhla lavina solidarity. Lidé v tichých zástupech nosí na místo neštěstí svíčky, které zapalují na památku nebohého uprchlíka.

Policie si „srandistu“ pro jistotu proklepla a světe div se, on si to vymyslel. Ten námi vychovaný druh, který nelže, mouše by neublížil a život by sám položil za pomoc bližnímu, lhal jako baron Prášil. Nebohému sluníčku, ale rychle na pomoc přispěchala média. Prý si všechno vymyslel z humanitárních důvodů, protože byl frustrován z pomalého příjmu migrantů do naší společnosti a chtěl jen upozornit na zdlouhavý proces přidělení azylu, jak informovalo dnešní vysílání ČR Plus.

No, tak nevím v čem se tento, deutsch  liebe Sonne, liší od fízla Zifčáka, kterým jistě všichni opovrhují. Opravte mne pokud se mýlím a vy sluníčka Zifčákem neopovrhujete.

Jsem zvědavý, co všechno ještě vyzkoušíte na zlomení vůle lidí, zachránit si Evropu takovou, jakou ji ještě máme.

ZDROJ: Libor Synek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
23 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.