Riot-in-Charlottesville
5.9.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Druhá kulturní revoluce

Sdílejte článek:

H. STALKER

Řadu posledních týdnů nás masmédia zaplavují svými fake-news o násilnostech a výtržnostech údajně páchaných národní a konzervativní pravicí ve Spojených státech amerických. Neustále jsme vystaveni tlaku a lžím masmédií o tom, kdo je skutečným iniciátorem násilností a zla ve Spojených státech amerických. Umírněnost a vyváženost prohlášení Donalda Trumpa je oplácena čirou nenávistí fake-news.

 

Opět jsme v době, kdy z obětí jsou viníci a z viníků oběti. Byl to neomarxistický establishment amerických měst, který začal ničit jejich historii a strhávat sochy a památníky Konfederace a dalších důležitých událostí minulosti. Násilnosti v Charlottesville, kde kromě jedné levicové aktivistky zemřela i dvojice policistů, o kterých se téměř nemluví, byly důsledkem ničení historie, tradic a národní kultury Američanů. Důsledkem nové kulturní revoluce neomarxistických elit.

Je zde celá řada příkladů teroru, provokací a násilností ze strany levicových aktivistů, kteří ze sebe, pak dělají oběti zlých pravičáků.

Reportérka New York Times, Sheryl Stolberg napsala: “Radikální levice je stejně nenávistná jako alternativní pravice. Viděla jsem palicemi ozbrojené stoupence Antify, jak bijí bílé nacionalisty vlečené z parku.“

Zároveň na fotografiích z těchto demonstrací vidíme lidi, kteří jsou schopni na sebe navléct přeškrtnuté hákové kříže a zároveň trička vyzývající k spálení Izraele.

Rozhodně to, ale není reakce, na nějaké násilí alternativních pravičáků z Charlottesville. Již 31. ledna v Seattlu na demonstraci Black Live Matters, žena identifikovaná jako učitelka z mateřské školky vyzývala veřejně k zabíjení bílých a k rozkrádání jejich majetku. Zhruba ve stejné době levicové bojůvky zapálily univerzitu v Berkeley, protože tam, měl vystoupit pravicový konzervativní buzík Milo Yiannopoulos.

Ptám se, jak tato neomarxistická revoluce skončí? Zničením Spojených států amerických a nastolením Spojených emirátů amerických? Novou občanskou válkou v zemi s jadernými zbraněmi? A to vše v době, kdy islám triumfuje v Západní Evropě a Spojené státy tak jsou posledním silným pilířem atlantické civilizace proti islámské anticivilizaci.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.