Riot-in-Charlottesville
5.9.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Druhá kulturní revoluce

Sdílejte článek:

H. STALKER

Řadu posledních týdnů nás masmédia zaplavují svými fake-news o násilnostech a výtržnostech údajně páchaných národní a konzervativní pravicí ve Spojených státech amerických. Neustále jsme vystaveni tlaku a lžím masmédií o tom, kdo je skutečným iniciátorem násilností a zla ve Spojených státech amerických. Umírněnost a vyváženost prohlášení Donalda Trumpa je oplácena čirou nenávistí fake-news.

 

Opět jsme v době, kdy z obětí jsou viníci a z viníků oběti. Byl to neomarxistický establishment amerických měst, který začal ničit jejich historii a strhávat sochy a památníky Konfederace a dalších důležitých událostí minulosti. Násilnosti v Charlottesville, kde kromě jedné levicové aktivistky zemřela i dvojice policistů, o kterých se téměř nemluví, byly důsledkem ničení historie, tradic a národní kultury Američanů. Důsledkem nové kulturní revoluce neomarxistických elit.

Je zde celá řada příkladů teroru, provokací a násilností ze strany levicových aktivistů, kteří ze sebe, pak dělají oběti zlých pravičáků.

Reportérka New York Times, Sheryl Stolberg napsala: “Radikální levice je stejně nenávistná jako alternativní pravice. Viděla jsem palicemi ozbrojené stoupence Antify, jak bijí bílé nacionalisty vlečené z parku.“

Zároveň na fotografiích z těchto demonstrací vidíme lidi, kteří jsou schopni na sebe navléct přeškrtnuté hákové kříže a zároveň trička vyzývající k spálení Izraele.

Rozhodně to, ale není reakce, na nějaké násilí alternativních pravičáků z Charlottesville. Již 31. ledna v Seattlu na demonstraci Black Live Matters, žena identifikovaná jako učitelka z mateřské školky vyzývala veřejně k zabíjení bílých a k rozkrádání jejich majetku. Zhruba ve stejné době levicové bojůvky zapálily univerzitu v Berkeley, protože tam, měl vystoupit pravicový konzervativní buzík Milo Yiannopoulos.

Ptám se, jak tato neomarxistická revoluce skončí? Zničením Spojených států amerických a nastolením Spojených emirátů amerických? Novou občanskou válkou v zemi s jadernými zbraněmi? A to vše v době, kdy islám triumfuje v Západní Evropě a Spojené státy tak jsou posledním silným pilířem atlantické civilizace proti islámské anticivilizaci.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.