fluechtlingecampieren120-_v-gseapremiumxl
29.4.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Dortmund: Hrůzná realita soužití s imigranty

Sdílejte článek:

COM 29|04|2016

U nás v Dortmundu máme od září 2015 72 000 migrantů. Většinou muže do 35 let. Od ledna přišlo 35 rodin s dětmi. Ty ženy, co loni rodily, tak jsou zase těhotné.

Výkaly migrantů jsou všude. První měsíc močili i u radnice. 40 chlapů šlo městem. Někteří stáhli si kalhoty a vykonávali svou potřebu uprostřed města. Odpadky hází zásadně na zem. Chodí na červenou. I když jim bylo vysvětleno, na co je semafor, neustále ho ignorují.

Plivou na zem i v metru, ve vagonech a je jim jedno, že někomu plivou na boty. Nemají základní hygienické návyky a zřejmě ani své chování nehodlají změnit. Jsou hluční, špinaví, smrdí. Obtěžují ženy. Jsou drzejší ze dne na den. V obchodech kradou a jsou přesvědčeni, že budou mít vše zdarma do konce jejich života.

Večer nikdo nevychází ven. Ženy již večer nepracují. Děti také samotné nikam nechodí. Lidé zde bojkotují i návštěvy bazénu. Migranti tady pobíhají s různými nemocemi. Syfilis, svrab, žloutenka a tuberkulózou.

Tohle se bude dít i v Čechách, když se tam teď chystá stále větší množství ilegálních migrantů. Máte se na co těšit. Není to zvládnutelné. Je to katastrofální situace. A jediná záchrana je, nepouštět migranty do České republiky.

Text naší krajanky Heleny žijící v Dortmundu, který přišel na redakční e-mail.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.