Dopis z České republiky uprchlíkům

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 11|09|2015

Milí uprchlíci,

zdravíme vás z malé země, kterou nejspíše budete procházet při své daleké cestě za lepším životem do Německého sociálního chalífátu. Musíme vás upozornit, že na našem území hrozí jistá nebezpečí, která by vaši novodobou pouť do Mekky v Germánii mohla ohrozit.

V první řadě budete nejspíše zkontrolování naší chrabrou policií, která vás překvapí při silniční kontrole zločinců jezdících bez zapnutých pásů. Bude po vás chtít doklady, otisky prstů a výtěr z rekta. Není to příjemné, ale za odměnu vás poté na vlastní náklady odveze do sběrného tábora, kde máte připraveno skromné lože, balenou vodu, halal řízek, obnošené šaty plné ocásků a hračky domácí ekovýroby. Tedy všechno to, co pak pracně musíte vyhazovat do odpaďáků.  

Na místě však velmi pravděpodobně potkáte multikulturní nadšence, kteří s vámi budou chtít tančit, zpívat a všelijak se různě obohacovat. Samozřejmě všem musíte tvrdit, že jste z vybombardovaného domu v Sýrii, měsíc jste nejedli a jste na práci nadržený lékař, vědec, filosof či zedník. Po nabídnutém azylu se nesmějte nahlas, nevtipkujte na téma žebrácké země ani se pohrdavě neposmívejte kníraté úřednici.

cz

Ano, my víme, že jste již dávno, pomocí nejmodernější techniky dávno zjistili pravý stav věcí a víte, že v Česku azylově-sociální pšenka nekvete do úrovně zemí zaslíbených. Víme, že přicházíte ze zemí rozbombardovaných válkou, ničených vašim mírumilovným náboženstvím, popřípadě ze zemí neúrodných, vyprahlých, hladovějících. Nicméně berte v potaz, že my jsme tady zase měli čtyřicet let komunisty a nyní čtvrt století jejich klony. Co myslíte, že je horší?

Možná z vaší domoviny neznáte ten stav, že musíte pracně na černém trhu shánět obyčejné denimové kalhoty, nejsou k dostání dámské vložky či banány na příděl za úplatek. Tím jsme si my již prošli. Možná neznáte z vaší domoviny stav, že celé dny pracujete do bezvědomí a pak někdo přijde, sebere vám tři čtvrtiny výplaty a rozdělí je mezi ty, co práci předstírají nebo nedělají vůbec nic. To prožíváme nyní. Jak by se vám to líbilo?

Velmi nebezpečno je pro vás i v běžném životě. Pořád vás někdo bude chtít někam začleňovat, protože na to dostal milióny korun a musí vykázat alespoň nějakou činnost. Dostanete do rukou brožurky v ceně osobního automobilu a rady za všechny ostatní peníze. Každou chvíli k vám přiskočí nějaký Kohout či Novotný a bude vás lákat do nově vymalovaného dětského pokoje, kterého bílý odpad, bělouš, nácek, xenofob ani rasista není hoden.

Pozor si musíte dávat i při jídle. My nevěřící psi často pojídáme odporná, hnusná prasata, před zabíjením budoucí potravu omračujeme a ještě si k tomu chlemtáme pivo. Naše jídelní orgie jsou nečisté, způsoby prazvláštní a zvyky nepochopitelné. Jsou sice jisté náznaky, že brzy budou otevřeny i pro vás akceptovatelné stravovny KEBABIŠ, jenže se ještě neví kdy, protože toho má Andy teď nějak moc. Nejdřív asi koupí Tesco, Radmila mu na to už prý půjčila.

Nejhorší co vás však čeká je naprostá nekázeň a nerespektování vyšších božích autorit či zákonů většinou místních domorodců. Alláh zde není velký, neřežeme si navzájem hlavy, nekamenujeme se, zahrabaní do půl těla v zemi, neprzníme malé holčičky a ženský si klidně na vás, nepřipravené, vyvalí svoje čtyrky v hlubokém výstřihu, aniž by za tuto urážku dostaly sto ran bičem. Kdejaký čokl vás na rohu ulice očuchá, ještě radostně vrtí ocasem a nikdo nepřiskočí, by nečistému zvířeti rozpáral břicho. Velmi neradi také klečíme na kolenou a ryjeme držkou v zemi směrem k Mecce, Moskvě nebo i Bruselu.

Vážení běženci, mějte tedy na paměti, že tato země, Česká republika, nemá ani peníze, ani budoucnost, ani perspektivu a ani náladu na zlepšení vaší životní úrovně vzor mutti Merkel. Raději se proto naší vlasti vyhněte, anebo, co by bylo nejlepší, zůstaňte doma, zapojte svůj um a dovednosti, udělejte si tam pořádek a místo pro slušný život. Děkujeme vám.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
47 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.