cigareta-kour-hospoda
12.10.2017
Kategorie: Společnost

Dopis kamarádům

Sdílejte článek:

J. FRANĚK

Čus – nechce zas někdo poslat byť jen nějakej odkaz, kterej by mě, když nic jinýho, aspoň trošku, umírněně nasral? Přijdu domu, říznu pár polínek, přinesu uhlí, zatopim, dám rum.. – a nic nenapadá, nic a nic. Kocouři chrápou u zlehka popraskávajících kamen, vítr utichl, ani lístek se nehne, ticho, nikde nic, jen srnčátka se tichounce pasou v poli.

Tévéčko pouštět nechci, tam hrozí že bych do screenu hodil cihlu.. – a za chvíli začne SP v lyžování, tak to by asi byla škoda, žejo. Klikat rovněž nebudem, na multikulti bláboly v připochcaných čecháčkovských EU-médiích už mám též alergii jak na tarantuli, hrozí rozšlápnutí compostu, a to by nejspíš rovněž nebylo to pravé oříškové. Dost na tom, že od onoho zveřejnění velké fotografie nařvaného ksichtu onoho Ludvíka XIV, Krále Slunce, mám nakřáplý monitor, že.

Jít do hospody mezi kamarády, tak jako loni? Proč? Díky SocDem géniům naprosto v hajzlu, nikde nikdo. Zde holt hulí 90% lidí. Tak kdo by v tomhe počasí poslušně postával venku u parapetu, že? Všichni dřepí doma a v klídku pokuřujíc se nalévají kořalkou nakoupenou u Vietnama bez EET.

Ta úžasná „levicová“ – to jest na dělníky zaměřená partaj. Hmm. Hráči golfu z elitních právnických fakult, obdivovatelé McDonaldů vyšší třídy, stejně jako všeho blyštivě „amerického“ – zřejmě včetně střelce z Las Vegas.., eh.

-Tfuj, znechutíme vám ty vaše špinavý knajpy, socky smradlavý…

No, tak tedy mockrát děkujeme.

No co už. Přežili lidé v koncentrácích, snad tedy přežijeme i my slavnou EU, i s jejími Ludvíkovskými Reichsposkoky. Jen to trošínku.. -jak to jen slušně říci..? Ale což, vždyť si užijme chvilek, kdy si ještě alespoň můžeme i na samotách v klidu zatopit. Než se exBratr Kalousek s bratry plynaři postarají… 

Nevim. Dlouhý zimní večery, jasně.. Tak piště podněty, wono, i když se jeden (mírně!) nasere a pak škrabe byť jakýkoli úplně dementní nesmysl, má aspoň pocit že tak nějak žije. Leč takhle..? 

Teda.. – to je dneska ale odpornej, uchcanej, depresivní den wohownu…

A Díos!

franek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
loading...
2 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.