drahos0120182

Dnešní mládež volící Drahoše je tak pomýlená jako naši dědové v 1948

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Mládež a část společnosti není nová forma degenerace, jsou to lidé co uvěří tomu že když je někdo gentleman, fešák a nemluví sprostě je pro národ lepší než hulvát v trenclích a pantoflích který do sebe cpe tlačenku a zapíjí pivem.

Když jdu na operaci tak je mi fuk jestli chirurg a anestesiolog jsou gentlemani a fešáci, kteří vedou spořádaný soukromý život. Pouze se chci uzdravit a nezemřít na operačním sále, jestli jsou oba hulváti a šukají sestřičky, pořádají divoké mejdany, nebo šukají jeden druhého mě nezajímá, a kdyby mi někdo nabídl jiného doktora který je sice lempl ale je to slušný člověk, tak ho pošlu někam. Tak proč si nevybírat politiky zrovna tak jako doktory nebo kuchaře?

NĚKOLIKRÁT STÁL NÁROD NA ROZCESTÍ, ALE VŽDY BYLA CESTA ZPĚT

1918, 1939, 1948, a dnes. Jenže DNES co se rozhodne už nebude mít zpátečku. Režimy nadělaly spoustu škod, mrtvol a naposledy poničené hospodářství které se pak prodalo pod cenou, některé bylo zničeno, inu bordel po převratu, tak to chodí. Ale Česko se z toho vzpamatovává, velice pomalu, ale jistě. Ono je snadnější zničit než znovu vybudovat.

Dnes se opravdu hraje vabank o naše bytí nebo nebytí, to není jako když Beneš odvolal mobilizaci, a poté co se vrátil z emigrace nepřijmul Marshallův plán čímž jsme se dostali do Stalinovo područí, stálo to zase životy a dlouhou porobu, ale režimy přicházejí a odcházejí a jedeme dál protože národy zůstávají.

A o to tu dnes jde. NÁROD. Zatímco třeba dnes papež František horuje o zachování místních kultur v Chile, ty místní kultury v Evropě by už raději viděl pod drnem. Merkel prohlásila že bude bedlivě sledovat co se děje v Rakousku, prý je to vachrlaté, vyhrála tam pravice, teda to čemu se dnes říká extrémní pravice, a to se soudružce Erice nelíbí. Co má co do toho kecat už neobjasnila. A teď hrozí že Češi mooožná nezvolí Drahoše který bude dělat to co EU (Německo)nařídí a on podepíše.

Připomeňme si jak pokaždé se strhne bouře když Zeman navštíví Čínu nebo Rusko, zatímco celý svět před Čínou přimo panáčkuje, naposled Macron, daroval jim koně, a prohlásil že Čína není hrozba. S Ruskem kšeftujou vesele a ve velkém samotní Němci, ale Česko by mělo obě země bojkotovat, co kdyby na nás zbyly nějaké drobky z těch velkých kšeftů.

A i tohle vše jsou prkotiny. Hlavní nebezpečí je že se do EU stále valí islám a část Afriky, ne ta část která opravdu maká, ale ti co chodí za bezpracným životem. Až jich budou miliony, tak nás převálcují, to už pád režimu nebo spojenci nevybojují, nebude to armáda v uniformách, ale nepřehledná situace, budou mezi námi, budou mít děti u nás, i s evropskými ženami, ale jejich kultura a náboženství bude prosazována když ne dobrovolně tak krvavě, a když se proti tomu nepostavíme dnes, za 5 -10 let už to bude nemožné.

Vím že Zeman není bůh a nezastaví to, ale může to oddálit, může se stát lecjaký zázrak zatímco Česko bude aspoň trochu odolávat. Moc se bojím že Drahoš s ohebným hřbetem přinese rychlejší zkázu. A na lepší časy se v Evropě zatím neblýská, jestli se Německo zislamizuje, a nemyslete si že se to stát nemůže, pak nás čeká tragedie která potrvá pár staletí. Evropa bude vzpomínána jako nějaká bájná Atlantida.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
244 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.