dilvozik
14.4.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Dílenský vozík: Němý, ale šikovný pomocník do každé dílny

Sdílejte článek:

Každá dílna si zaslouží maximální pořádek. Jen tak může být práce vysoce efektivní. I proto se vyplatí pořídit si to správné vybavení, které vás prostě a jednoduše nezklame. Zapomeňte na staré vyřazené věci z interiéru, jako jsou dřevěné skříně, komody anebo police! Jejich kvalita je často již mizerná a setkat se s tím, že se propadne police, anebo nějak jinak poškodí tělo skříně, je velmi nepříjemné. Optimální volbou jsou speciální dílenské kovové skříně a dílenské vozíky. Právě na ně se zaměříme v následujících řádcích.

Důraz na kvalitu

Jaký by měl takový dílenský vozík být? Bytelný a přitom poměrně lehký, aby s ním šlo bez problémů pohybovat. Při jeho výběru se tedy zaměřte na kvalitu materiálu, tedy plechu, z něhož je vyroben. Určitě si zkontrolujte i kolečka, která musí být pevná. Zároveň by měla umožnit co nejjednodušší pohyb vozíku i na místech, jež nejsou úplně rovná. Ne v každé dílně je podlaha zcela bez kazů.

Bezpečnost práce na prvním místě

Práce by měla jít nejen od ruky, ale musí být v každém případě bezpečná. I proto je nutné, aby byl vozík vybaven madly, díky nimž se mnohem lépe ovládá při pohybu. Rozhodně se neobejde bez otočné brzdy. Ta zajistí jeho okamžité zabrzdění v případě potřeby. Nikdy nevíte, kdy se může vozík nečekaně rozjet a nabrat vysokou rychlost. Zapomenout nelze ani na pojistku proti vysunutí jednotlivých šuplíků. Ta je sice nenápadná, ale zabrání velmi nepříjemným úrazům.

Vyberte si sami ze spousty modelů

Jestliže aktuálně sháníte kvalitní dílenský vozík, určitě se podívejte na nabídku společnosti POLAK CZ s.r.o. K dispozici je v ní pestrá paleta nejrůznějších modelů, z nichž si jistě vyberete takový, který se bude hodit právě do vaší dílny. Najdete zde ale i skříně nebo šatní lavice a další sortiment, jímž lze stylově a funkčně vybavit pracoviště.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2017: *****

Jan Marek 100,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Slavomír Vítek 100,- Kč, Drahomíra Pacáková 500,- Kč, Karel Petrů 100,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, ing. Dagmar Husáková 2000,- Kč, ing. Milan Sobotka 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Karel Váňa 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Tomáš Navrátil 400,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 500,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.