dilvozik
14.4.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Dílenský vozík: Němý, ale šikovný pomocník do každé dílny

Sdílejte článek:

Každá dílna si zaslouží maximální pořádek. Jen tak může být práce vysoce efektivní. I proto se vyplatí pořídit si to správné vybavení, které vás prostě a jednoduše nezklame. Zapomeňte na staré vyřazené věci z interiéru, jako jsou dřevěné skříně, komody anebo police! Jejich kvalita je často již mizerná a setkat se s tím, že se propadne police, anebo nějak jinak poškodí tělo skříně, je velmi nepříjemné. Optimální volbou jsou speciální dílenské kovové skříně a dílenské vozíky. Právě na ně se zaměříme v následujících řádcích.

Důraz na kvalitu

Jaký by měl takový dílenský vozík být? Bytelný a přitom poměrně lehký, aby s ním šlo bez problémů pohybovat. Při jeho výběru se tedy zaměřte na kvalitu materiálu, tedy plechu, z něhož je vyroben. Určitě si zkontrolujte i kolečka, která musí být pevná. Zároveň by měla umožnit co nejjednodušší pohyb vozíku i na místech, jež nejsou úplně rovná. Ne v každé dílně je podlaha zcela bez kazů.

Bezpečnost práce na prvním místě

Práce by měla jít nejen od ruky, ale musí být v každém případě bezpečná. I proto je nutné, aby byl vozík vybaven madly, díky nimž se mnohem lépe ovládá při pohybu. Rozhodně se neobejde bez otočné brzdy. Ta zajistí jeho okamžité zabrzdění v případě potřeby. Nikdy nevíte, kdy se může vozík nečekaně rozjet a nabrat vysokou rychlost. Zapomenout nelze ani na pojistku proti vysunutí jednotlivých šuplíků. Ta je sice nenápadná, ale zabrání velmi nepříjemným úrazům.

Vyberte si sami ze spousty modelů

Jestliže aktuálně sháníte kvalitní dílenský vozík, určitě se podívejte na nabídku společnosti POLAK CZ s.r.o. K dispozici je v ní pestrá paleta nejrůznějších modelů, z nichž si jistě vyberete takový, který se bude hodit právě do vaší dílny. Najdete zde ale i skříně nebo šatní lavice a další sortiment, jímž lze stylově a funkčně vybavit pracoviště.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.