gettyimages-490499170-640x480
4.1.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Die Welt říká, že ochrana životů naších obyvatel má být obětována ve prospěch uprchlíků

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LUKÁŠ LHOŤAN

Politické elity EU a Německa podělaly co mohly. Klidně obětují životy obyvatel Evropy kvůli budování svého snu o multikulturní globální říši a když nám obyvatelům záleží na našem bezpečí a životech, tak jsme prý hysteričtí.

Přečetl jsem si článek Idnesu: Die Welt: V Česku kvůli teroru roste hysterie, Chovanec z ní profituje Našel jsem si i původní článek Aufrüstung in TschechienBürgerbewaffnung zur Verteidigung gegen Migranten a nestačím se divit, co vše je dnes považováno za správný názor dle „strany“.

Německá media se pohoršují, že čeští politici vyslyšeli hlas lidu a chtějí obyvatelstvo cvičit v obraně, že je hrozné, jak se Češi nechtějí nechat kulturně obohatit od imigrantů a jak Češi ani nechtějí být „oplodněni“ uprchlíky!

Ano, slovo oplodnění používám záměrně, protože už i někteří němečtí politici řekli, že bez příchodů uprchlíků/imigrantů se budeme množit incestem a pod. Příchod imigrantů do Německa je podle německého ministra financí Wolfganga Schäubleho žádaný, neboť může pomoci Němcům uchránit se od degenerace a páchání incestu.

Němci jsou prostě opět vůdčím národem v nové Evropě, jen prostě místo teorie o čisté nordické rase podlehli Němci nové teorií o nutností míšení ras. I jejich sen o německých vládcích Evropy se jim sice nepodařilo dvěma světovými válkami realizovat, ale pomoci ekonomické síly a globálních firem se jim to daří pomoci dnešní Evropské unie.

Němci si nejspíše nechtějí připustit, že česká společnost jejich nadšení z multikulturní ideologie nesdílí. Němci možná nechápou, že českých občanům záleží na jejich životech a bezpečí. Z německé společnosti vzešly dvě zrůdy, které se staly ideovými vůdci masového vyvražďování nepohodlných lidí – Karl Marx a Adolf Hitler. Ano, Karel Marx pocházel z Trevíru a Adolf Hitler se cítil Němcem a ne Rakušanem. Marx snil o společnosti bez tříd a Hitler snil o rasové teorií.

Pohrobci těchto dvou zrůd jsou vůdci dnešní Evropské unie, jen prostě nastolili modernější verzí učení jejich zakladatelů. Z beztřídní společnosti se stala společnost multikulturní a z čisté rasy se stala čistá smíšena rasa. Dnešní „dobrý“ rasový původ je z rasově smíšeného vztahu.

Proč tedy vůdcům EU, a Němcům zvláště, může vadit vývoj v české společnosti? Pokud budou čeští politici poslouchat hlas lidu a nedovolí masové přísuny uprchlíků, nedovolí přerozdělování imigrantů, nedovolí hlubší integraci EU formou zbavení definitivní suverenity českého státu, tak u nás multikulturní společnost nevznikne. naopak k nám budou prchat schopní a bohatí lidé z multikulturní EU.

V situaci, kdy by naši občané měli dáno úpravou ústavy, že mají právo použít zbraně a vláda by dovolila Čechům ty zbraně mít, tak bychom mohli jednoho dne „aktivovat“ jistou pasáž z důležité listiny ústavního pořádku ČR.

Víte o kterou jde?

LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

Článek 23
Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

Ano, ozbrojení, svobodní a informovaní občané jsou schopní i se zbrani v ruce hájit svou svobodu proti jejímu pokračujícímu omezování ze strany vedení Evropské unie. Možná se Česká republika opravdu stává podobná Izraeli, tak jak Izrael je obklopen arabskými muslimskými totalitními režimy, tak i my začínáme být obklopení multikulturní totalitou v okolních zemích a pláč německých medií nad tím, že ministr Chovanec chce podpořit právo naších občanů bránit se to jen dokazuje …

Někdo může říci, že přeháním, zjednodušují a pod. Stejně tak se mi vysmívali v roce 2013, když jsem popisoval v příspěvku na konferenci Islám a západní kultura na Cevroinstitutu, co se bude postupně dít a dnes se to děje (předloni jsem varování zopakoval v knize Eurabia – mýtus nebo realita?). Obávám se, že i v tom co jsem výše napsal mám pravdu a čeká nás bolestivý a násilný zápas o naší svobodnou a prosperující budoucnost, ale nepovedeme ho proti ruské invazi, ale proti bruselskému režimu a jeho posluhovačům v řadách české společnosti …

Proč nás chtějí odzbrojit? Orwell to věděl již kdysi: Totalitní stát může dělat velké věci, ale jednu věc udělat nemůže: nemůže dát dělníkovi v továrně pušku a říct mu, aby si ji vzal domů a měl ji v ložnici. Puška visící na zdi dělníkova příbytku nebo farmářovy chýše je symbolem demokracie. A je naším úkolem dohlédnout, aby tam zůstala.

lhotan

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 5 533,00 Kč
Vybráno 15.80%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.