DEPRES
1.10.2017
Kategorie: Společnost

Depressay

Sdílejte článek:

J. FRANĚK

No, tak to chodí. Lidi, které máš za super, krásné, silné.. – se najednou zničeho nic zjeví jako nic než připosraný, vyděšený hnůj, i ve svých vlastních oázách.

Předpochcané lahváčoidní diváctvo naivně „akčních“ seriálů, schopné si, omlouvám se, ale.. – pro kundí pach nachcat i do tlamy.

Svébytnosti, natož hrdinství všude kam se podíváš…

Nojo, no. Asi proto nám vládne, a dle všeho bude vládnout dál, zasranej estébáckej lump a zloděj. Kradením k úspěchu! Hýhaháá!!!

Ať žije Velkomožný Drotár, EU a její dotace, vítejme kdejaký smradlavý šmejd.

Je přece zásadně dobře se připochcat, akceptovat, respektovat, lehnout na břicho, nablít si na vlastní hlavu.

Ve prospěch naší vlastní úžasné budoucnosti… 

Ok. Tohle je teda fakt těžká depka. Co dál?

Což takhle.. – flaška rumu, power on, a ta hadice původně z luxu bezva propojí vejfuk s okýnkem..?

Bezbolestný, rychlý, pohodový. Nechci už tuhle hrůzu, fakt ne…

Sbohem. Užijte si to obohacování.

PRDLAČKY!

Ještě ne, myšičko. Máme zde volby. Ještě můžeme zabojovat. Nebo ne?

Co vlastně chceme?

1) Vypadnout z EU. Netřeba dalších podchodů pro žáby a nesmyslných cyklostezek či kruhových objezdů, zlodějů dotací a „neziskových“ konfidentů a škůdců rovněž netřeba. Levné máslo i maso z místních zdrojů, konec nuceného příjmu EU-šmejdů, v zemích původu schválených leda k výkrmu prasat.

2) Vrátit právní řád do doby před vstupem. Konec všem EU-buzeracím.

3) Učinit z ČR svéprávnou republiku, nikoli kolonii Německa či Francie. Navázat suverénní jednání se VŠEMI státy (USA, Japonsko, Čína, Rusko..) o hospodářské a obchodní spolupráci.

4) Obnovit minová pole na západní hranici. Smradlavý teroristo – neprojdeš!

No. A kdo nám podobnou logickou šanci nabízí?

Popravdě, výběr ze současných stranických kandidátek vcelku dobře animuje anketa: vyber ze skupiny osmahlých kapsářů největšího sympaťáka!

Probůh…

A proto k volbám netřeba jíti, že. Lumpa či zloděje, však se nic neděje…

No.. – opravdu se někdo nenajde?

Nejste-li zrovna členem nějaké té „ne-ziskové“ organizace, náramně ziskové pouze pro své šéfy, zkuste pohledat. Třeba se někdo objeví…

SPD?

Tak.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 3,88 out of 5)
Loading...
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.