Demonstrace proti islámu v ČR: Nepáchejme multikulturní sebevraždu!

Sdílejte článek:

VLADIMÍRA ANTOŠOVÁ 29|10|2015

Moje první demonstrace a první projev. Lidi byli perfektní přišlo cca 1000 lidí plus ti co se sešli na našich dalších demonstracích v Praze , Brně, Ústí nad Labem.

Přátelé,

to, že jste se tady sešli v tomto počtu svědčí o tom, že vám není lhostejná budoucnost naši vlasti.

V historii Češi bojovali, za svou svobodu, za svůj národ, za českou kulturu, českou řeč. Po staletí umírali stateční mužové a ženy v různých válkách za zachování českého národa. Dnes by tito naši předkové nevěřícně koukali , co se tady děje!

Celá Evropa je zaplavována statisící migrantů, ne toužících po klidu a bezpečí, ale vyžadujících a vynucujících si azyl, toleranci ke své zvrácené víře, finanční podporu, a předpokládají, že se jim přizpůsobíme! Zcela v intencích učení Koránu. Pokud někdo tvrdí, že u nás žijí umírnění muslimové, tak k tomu mohu dodat jen tolik, že umírněný muslim rovná se dočasně slušný muslim!

Evropská unie se nám snaží neustále vnucovat jakési nesmyslné kvóty. Jednak jsou jakékoli kvóty už principiálně špatně, protože každý stát má právo se sám rozhodnout koho na své území pustí a koho ne. A za druhé, pakliže nám kvótami uprchlíky přidělí, a ti tady nebudou chtít zůstat tak jediné co se stane, že se zradikalizují a budou dělat problémy!!! Pro příklady nemusíme chodit daleko, Jak to vypadá v Německu, Francii , Švédsku, Belgii a pod, ví každý! No – go zóny, plíživě implantované právo šaria , ženská obřízka i zde v Evropě, o pošlapávání práv žen ani nemluvě!

CR_DEMONSTRACE_MIGRACE_OSTRAVA_8_828_1_

Pokud se západní Evropa rozhodla se kulturně a hospodářsky zničit je to tragické, a hlavně je to závažný důvod se k sebevražednému počínání západoevropských vlád nepřipojit!

Nejsem v žádném případě proti pomoci uprchlíkům. Ale osobuji si právo vybrat si koho do země pustíme. Proč nepomáháme syrským křesťanům, jezidům či nevěřícím, jež jsou Islámským státem masakrováni? Proč nepomáháme skutečně trpícím, v uprchlických táborech v Libanonu, Jordánsku a jinde? Tam lidé umírají hlady a humanitární organizace na ně zapomínají, protože z nich není ten správný byznys. Pojďme pomáhat, ale přemýšlejme u toho. To že se celá Afrika přestěhuje do Evropy není pomoc to je sebevražda!

Nevím jak pro vás ale pro mne je na prvním místě má vlast, budoucnost mých dětí a vnuků. Jsem vlastenka a jsem na to hrdá! Bohužel mezi námi jsou tací, kteří z neznalosti islámu, či z pouhé hlouposti nás nazývají xenofoby, rasisty, nácky a jinými zde nepublikovatelnými výrazy.

Každý z vás má, nebo bude mít děti, pro ně stojí za to, zachovat českou zem nedotčenou zhoubnou islámskou ideologii. Není třeba být politik abychom mohli něco změnit. To je mýtus! Pokud my všichni obyčejní lidé se spojíme a budeme dle svých možností pracovat na společném díle a podporovat lidi kteří se za nás bijí v politickém bahně, prostě musíme zvítězit! Tohle si dejme všichni za cíl a islám v české zemi nemá šanci!

ZDRPJ: Vladimíra Antošová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
64 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.